25.2.2024
XXI. ročník

Aktuality

22.2. 2024 20:21
Nalosovali jsme startovní listiny. Snažili jsme se co nejvíce vyhovět všem požadavkům na časy startu. Pokud se nám to někde úplně nepovedlo, popřípadě jsme na někoho zapomněli, tak se nám prosím ozvěte na e-mail uvedený v rozpise.

22.2. 2024 20:20
Termín přihlášek skončil a my se těšíme na 187 závodníků. Pokud se chcete ještě dohlásit, kontaktujte prosím pořadatele na e-mailu uvedeném v rozpise. Map jsme nechali vytisknout více a volných míst je ve všech kategoriích dost.

18.2. 2024 22:08
Letošní O-mikron bude svým charakterem odpovídat sprintu asi nejvíce za posledních 12 let. Proto jsme se pro letošek rozhodli netradičně zapnout na kontrolách AIR mód, abychom ještě zatraktivnili některé komplexní volby postupu.

18.2. 2024 22:03
Během probíhání tratí jsme dospěli k závěru, že směrné časy kategorií D a H uvedené v rozpisu jsou nastavené na úroveň reprezentace. Tomáš Křivda a Terka Janošíková ale letos asi dají přednost reprezentační akcí, takže v pokynech uvádíme lehce prodloužené hodnoty.

18.2. 2024 22:02
O tomto víkendu jsme doladili a otestovali tratě a zároveň dokreslili pár posledních drobných změn do mapy. Na základě toho zveřejňujeme pokyny jejichž součástí jsou parametry tratí a popis letošní finty

13.2. 2024 10:12
Mapa pro letošní ročník je hotová. Aby ani letošní ročník nebyl žádným panelkrosem, ale plnotučným O-mikronem, tak jsme pro vás domapovali nový kus mapy. Ukázky nové mapy najdete v pravém menu.

2.2. 2024 22:23
Dnes jsme dokončili mapu a při té příležitosti jsme pořídili i pár fotek vloni nepoužité části terénu, které jsme přidali fo fotogalerie

2.2. 2024 21:56
Přihláškový systém zde na webu i na ORISu je plně funkční

2.2. 2024 21:56
Zveřejněna finální verze rozpisu.

29.11. 2023 21:46
Spuštěny stránky XXI. ročníku.
Výsledky XVIII. ročníku

 

Výsledky kategorie H (2200 m 50 m 19 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Vynechané kontroly
1. Matula Petr ADA8202 15:27
2. Mokrý Ondřej ABM9410 16:03 8
3. Bravený Adam VBM8801 16:20 2,3
4. Adámek Filip TBM0101 16:40 3
5. Sklenář Martin AOP9501 16:42 5
6. Chloupek Adam LCE9300 17:06
7. Šrom Jakub TBM9502 17:16
8. Zřídkaveselý Libor PBM7207 17:23 10,11,12
9. Hikl Tomáš ZBM8100 17:29 2,3,4
10. Jordanov Alexandr ZBM9503 17:47 12
11. Odehnal Tomáš PBM0500 17:51 17,18
12. Mudrák Pavel TBM6900 18:01 3,4
13. Doušek Tomáš TBM0401 18:24 2,3,4
14. Strýček Jan PBM0503 18:55 9,10
15. Zřídkaveselý Adam PBM0505 20:01 12,18
16. Přikryl Petr PBM6708 20:10 12
17. Kopáček Jan CHT8510 20:58 3
18. Kubáň Pavel TBM7506 21:27
19. Locker Tomáš 0230004 21:37
20. Stehlik Ondřej 0080001 21:43 18
21. Brosch Ondřej RBK0606 21:58 18
22. Dvořáček Petr TBM7013 22:06
23. Odehnal Luděk ADA7400 22:19
24. Brosch Petr RBK7111 22:20
25. Urválek Jiří TBM6107 22:28
26. Zelený Pavel ZBM7302 22:47 15,16,17,18
27. Stachoň Zdeněk SKM8014 22:57
28. Korpas Jaroslav LBM6113 23:33
29. Žáček Zbyněk DLP7100 23:52
30. Podivínský Tomáš SCP7201 24:11 3,4,5
31. Mudrák Daniel TBM0629 25:18 12,13
32. Denemarek Ivo BBM7901 25:31
33. Toman Ondřej LBM7517 25:56 8
34. Kavan Tomáš TBM8603 26:02
35. Kozel Jiří ABM8101 26:29 2,3,4
36. Zelený Vladan ZBM0405 26:40 14,15,16,17
37. Kurečka Robert ABM7210 26:43 18
38. Mulíček Ondřej ABM7405 27:26
39. Eliáš Vojtěch TBM0604 27:30 14,15,16
40. Jordanov Nikolaj VBM6501 28:05 12,18
41. Karlík Jan TBM8809 29:05
42. Svoboda Petr ABM7124 29:06
43. Škvařil Jan 0160001 29:39
44. Dušek Vladimír TBM7400 29:45 16
45. Paseka Tomáš 0150001 30:01 5
46. Štěpánek Jiří LBM5401 30:33
47. Thiemel Jiří TBM8905 32:36
48. Procházka Vojtěch 0090001 32:48
49. Chalk Steve 0010001 33:12
50. Mareček Jiří ADA5901 33:28
51. Fuchs Vladimír 0120001 33:45 2,3,4,14,15,16
52. Tollar Jan 0140002 34:14 10,11,18
53. Matuška Pavel RBK7001 35:20 13
54. Tomášek Jáchym 0230002 36:27
55. Rudolf Tomáš ZBM8402 37:09
56. Polášek Lukáš 0070001 37:17
57. Fuchs Marek TBM0603 38:11
58. Bžatek Miroslav 0100001 38:14
59. Vostal Petr TBM7411 38:17
60. Jurisa Matěj 0260001 38:37
60. Fuchs Jan TBM7101 40:59
62. Jágr Jaroslav SBK7549 44:50 9
63. Rébl Miroslav 0060001 45:12
64. Bok Petr 0220001 51:43 3
65. Kheil Ondřej PBM1500 57:24 2,3,4,5,8,9,10,11,12,13,14,15
66. Stejskal Ondřej LBM8801 73:16
MS. Chloupek Adam LCE9300 14:27 2,3,4,18

 

Výsledky kategorie D (1800 m 25 m 15 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Vynechané kontroly
1. Svobodová Lenka PHK9551 13:39 1,13
2. Mulíčková Eva ABM7469 15:15 5,6
3. Korpasová Tereza TBM9898 16:20
4. Kopáčková Jana ZBM7951 16:21
5. Tollarová Markéta 0140001 16:22 13,15
6. Hlaváčová Lucie TBM0660 16:48 4,15
7. Hiklová Natalia ZBM8350 17:15 10,11,12
8. Fuchsová Ema TBM0653 17:21 5,6
8. Kurečková Klára TBM0667 17:21 5,6
10. Doušková Hana TBM0659 17:43 10,11
11. Korpasová Lucie TBM0151 17:48
12. Sklenářová Radka LCE9250 17:59 5
13. Špringlová Kamila TBM0050 18:03 7
14. Tomanová Eliška ZBM0658 18:23
15. Polišenská Kateřina 0200001 19:32 13,15
16. Matušková Jana RBK9999 20:06 9
17. Stachoňová Barbara ZBM8451 20:21
18. Strýčková Monika ADA7454 20:37 4
19. Broschová Lucie RBK7451 21:20 15
20. Dušková Tereza TBM0554 21:31 1,4,7
21. Janíková Marie UBM7852 22:07 5,6
22. Kociánová Lenka VBM8553 22:07 7
23. Matulová Iva 0240001 22:16
24. Doušková Kateřina TBM0679 22:18 10,11
25. Hlaváčová Šárka TBM7258 22:24 14
26. Schwabová Kateřina TBM7371 22:25
27. La Carbonara Hana TBM7652 22:34
28. Kubáňová Jana TBM7275 22:37
29. Richterová Julie ADA0351 23:10 5,6
30. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 23:47
31. Korpasová Ivana LBM7362 23:58
32. Vršková Dagmar ZBM7850 24:18 5,6
33. Mazálková Klára ZBM0558 24:58 5
34. Fuchsová Marcela TBM7260 25:21
35. Vítková Barbora PBM7952 26:19 5,10,11,12
36. Tachovská Kamila PBM7655 26:41 10,11
37. Chroustová Petra VBM6655 26:59
38. Obrátilová Naďa ABM6654 27:14 11
39. Podhrázská Barbora 0290001 27:32 5,6
40. Jégrová Eliška 0250001 28:40
41. Paseková Tereza 0150002 29:31 3,5,6
42. Tomášková Barbora 0230001 29:43
43. Jágrová Vlasta SBK7789 30:25 4,9
44. Adámková Blanka DCH7852 31:24
45. Tomanová Veronika LBM7751 31:45 5,6
46. Zajíčková Lenka TBM7152 34:03 3,15
47. Jurisová Kateřina 0260002 34:17 1,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15
48. Doušková Vlasta TBM7060 34:59
49. Škvařilová Stela 0160002 36:23 5
50. Reinmann Annalena ABM0000 36:28 8
51. Štěpánková Petra LBM8651 36:32
52. Jégrová Kateřina 0270001 38:24
53. Košíková Jana ZBM8352 39:29

 

Výsledky kategorie HDD (1300 m 10 m 9 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Hikl Martin ZBM1104 9:40
2. Broschová Alžběta RBK1151 11:04
3. Sedláček Martin TBM1212 11:11
4. Marková Lucie ZBM1351 13:24
5. Šťastná Vendula TBM1384 13:54
6. Vítek Vojtěch PBM1310 14:13
7. Polišenský Vojtěch 0290001 14:38
8. Cetkovská Soňa UBM1154 14:45
9. Vítková Kateřina PBM1152 15:43
10. Šilar Martin UBM1101 15:58
11. La Carbonara Noemi TBM1156 16:11
12. Denemarek Albert TBM1306 16:46
13. Soběslavská Anna Marie PBM1351 16:57
14. Paseka Matěj 0150003 18:36
15. Schwabová Barbora TBM1188 18:40
16. Jašek Vít ABR1111 19:21
17. Kuča Timon 0290002 19:23
18. Kurečková Zuzana TBM1377 19:29
19. Skřivanek František TBM1108 20:19
20. Kurečková Aneta 0170002 20:31
21. Janík Jan UBM1301 21:51
22. Ptáčková Lucie TBM1372 23:54
23. Jurisa Filip 0260003 23:56
24. Polášková Lucie 0070003 24:18
25. Jurisa Jakub 0260004 25:31
26. Verner Jan TBM1114 26:02
27. Stehlík Šimon 0080002 26:34
28. Stehlík Jakub 0080003 26:35
29. Kozel Kryštof ABM1501 29:24
30. Janča Ondřej TBM1304 31:44
31. Kroutilová Eliška TBM1361 31:48
32. Mikeš Bart 0180001 47:24
. Vaculín Vilém TBM1305 DISK

 

Výsledky kategorie ZV (1500 m 25 m 13 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Račanský Jiří TBM0706 10:00
2. Ptáček Jonáš TBM0717 13:39
3. Svoboda Ladislav PBM7523 14:27
4. Strýčková Barbora ADA0852 16:18
5. Schwab Filip TBM0710 16:25
6. Zabloudil Pavel TBM5003 16:49
7. Salajka Michal LBM0701 16:56
8. Kubáňová Tereza TBM0756 17:14
9. Toman Matěj LBM0909 17:19
10. Verner Leoš 0210001 18:03
11. Janíková Anna ZBM0862 18:20
11. Pulec Pavel VBM6201 18:20
13. Marková Eva ZBM0954 18:32
14. Myšková Ema TBM0759 18:46
15. Skřivanková Anna TBM0853 19:52
16. Zřídkaveselý Martin PBM0808 20:00
17. Jašková Monika TBM6363 20:06
18. Kříž Pavel PZR4800 20:18
19. Franc Kryštof TBM0817 20:22
20. Kroutil Jošt TBM0712 20:26
21. Šilar Radek UBM7201 21:17
22. Tollar Michal 0140003 21:28
23. Gawel Jiří JBM5700 21:37
24. Doušek Vilém TBM0904 22:17
25. Minařík Luboš TBM5711 23:12
26. Kroutil Tadeáš TBM0928 23:32
27. Robotka Libor PBM5303 24:06
28. Jašek Milan TBM6201 24:12
29. Procházková Helena TBM5351 24:16
30. Buráň Zdeněk 0040001 24:26
31. Jágrová Aneta RBK0951 24:31
32. Mudráková Michaela TBM7555 24:53
33. Tomášek Gabriel 0230003 25:36
34. Cetkovská Alena TZL6263 25:39
35. Vaculínová Hana TBM8354 25:49
36. Fučík Radek ABM6512 25:56
37. Kubáň Patrik TBM1001 26:00
38. Dufek Jan TBM4231 26:28
39. Vernerová Hana TBM0780 27:17
40. Hiklová Eva ZBM0755 27:25
41. Janíková Klára ZBM1057 27:45
41. Mudráková Natálie TBM0953 27:45
43. Mazálková Veronika ZBM0961 28:21
44. Salajková Věra LBM5558 28:35
45. Bauer Emil VBM4410 29:43
46. Nekula Tomáš MBM7900 32:34
47. Kroutilová Eva TBM7861 33:14
48. Marečková Iva ADA6551 34:03
49. Eliášek Patrik LBM0801 34:41
50. Polášek Vojtěch 0070002 35:42
51. Buráňová Hana 0040002 36:27
52. Fedrová Anežka RBK0853 36:42
53. Tomanová Jana LBM4955 38:09
54. Eliášová Viktorie TBM1052 38:51
55. Jágrová Zuzana RBK1051 38:58
56. Richterová Nataša ADA7451 42:25
57. Obrátil Miroslav ABM6502 43:48
58. Svoboda Jakub PBM0901 51:32
59. Svoboda Adam PBM1001 57:23
60. Vymazal Michal 0050001 64:11
61. Jančová Petra 0280001 64:51
. Francová Martina 0030001 DISK
. Chmelík Aleš VBM4732 DISK
. Chroust Petr VBM0000 DISK
. Kurečková Dana 0170001 DISK
. Ptáčková Julie TBM0980 DISK

 

Mezičasy jsou k dispozici v ORIsu.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6