WebZdarma.cz

4.3.2018
XV. ročník

Aktuality

4.2. 2018 21:32
Již se můžete přihlašovat.

4.2. 2018 21:32
Spuštěny stránky XIV. ročníku.
Výsledky IX. ročníku

 

Výsledky kategorie Muži (2510 m 65 m 21 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Kontrola A
1. Švirák Ondřej ZBM 9103 15:13 12
2. Zháňal Jenda ZBM 8721 15:22 12
3. Záděra Pavel BBM 9500 15:42 14
4. Stehlík Martin ZBM 8503 15:43 12
5. Henek Vladan VBM 8002 15:54 ???
6. Přikryl Petr ABM 6708 16:27 12
7. Chromý Adam ZBM 8841 16:33 12
8. Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 16:36 14
9. Kazda Adam ZBM 9104 16:46 14
10. Mokrý Stanislav ABM 9202 17:02 12
11. Jašek Petr STE 7601 17:21 14
12. Kheil Radim PBM 7301 18:35 12
13. Brabec Jaroslav ZBM 8242 18:44 12
14. Kříž Ondřej PZR 8001 18:48 14
15. Obrátil Štěpán ABM 9409 18:53 14
16. Hruška Jakub ZBM 9515 19:21 14
17. Hanžl Tomáš XXX 0000 19:47 12
17. Mokrý Ondřej ABM 9410 19:47 12
19. Koča Jaroslav ZBM 8206 19:55 12
20. Liščinský Tomáš ZBM 8411 19:57 12
21. Dolihal Luděk TBM 8506 21:03 12
22. Ptáček Patrik BBM 9800 21:08 12
23. Jordanov Alexandr ZBM 9503 21:31 15
24. Pavelka Jan XXX 0000 21:41 14
25. Robotka Libor PBM 5303 22:11 16
26. Dvořák Martin ZBM 8425 23:01 12
27. Jordanov Nikolaj VBM 6501 23:04 16
28. Rosenmayer Tomáš XXX 0000 23:17 12
29. Šrom Jakub RBK 9502 23:25 ???
30. Hlaváč Ondřej TBM 9901 23:37 12
31. Chmelík Aleš VBM 4732 24:16 13
32. Mareček Jiří RBK 5930 24:31 12
33. Suchomel Vít XXX 0000 24:30 12
34. Bauer Emil VBM 4410 24:40 14
35. Šimek Petr XXX 0000 25:25 15
36. Jašek Milan TBM 6201 25:28 12
37. Toman Ondřej LBM 7517 25:36 12
38. Mokrý Pavel ABM 6801 26:21 12
39. Gawel Jiří BBM 5700 26:14 ???
40. Pulec Pavel VBM 6201 26:21 12
41. Podhrázský Zbyšek XXX 0000 26:42 12
42. Ptáček Pavel BBM 9600 26:43 14
43. Kříž Pavel PZR 4800 26:58 14
44. Votradovec Míla XXX 0000 27:19 12
45. Kos Jiří XXX 0000 27:25 14
46. Pelánek Libor TBM 7409 27:27 14
47. Vojta Jan XXX 000 28:06 12
48. Drozd Michal BBM 9701 28:15 11
49. Němčík Vašek XXX 0000 28:16 12
50. Cidlík Zdeněk XXX 0000 29:10 13
51. Ptáček Ladislav BBM 5300 29:33 12
52. Šimeček Pavel XXX 0000 29:51 14
53. Coufal Svatoš XXX 0000 30:19 12
54. Toufar Jiří XXX 0000 31:06 14
55. Šafek Jiří SBK 7621 34:32 12
56. Rajnoha David UBM 0003 41:44 12
. Čelechovský Matěj UBM 0202 DISK 11
. Chvátal Lukáš ZBM 8309 DISK -
. Kinc Martin GBM 9910 DISK 12
. Kollár Ondřej XXX 0000 DISK 12
. Krajčovič Martin ZBM 9109 DISK 12

 

Výsledky kategorie Ženy (2510 m 65 m 10 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Kontrola A
1. Kabáthová Eva ZBM 8966 16:58 14
2. Chromá Kateřina ZBM 9451 17:48 14
3. Procházková Lucie ADA 8880 19:04 14
4. Štěpánská Adéla ZBM 8870 19:29 12
5. Tesařová Markéta ZBM 9456 21:41 12
6. Tužilová Magdaléna RBK 9452 22:09 12
7. Křístková Veronika ZBM 8379 22:35 14
8. Mezníková Lucie ZBM 9150 22:52 12
9. Koporová Petra ZBM 9353 23:39 12
10. Pekárková Monika RBK 9252 23:55 14
11. Jiráčková Jana ZBM 8661 24:11 12
12. Uhnavá Markéta ZBM 8454 25:35 12
13. Koporová Lenka ZBM 9753 25:46 14
14. Kočová Hana ZBM 8676 27:48 12
15. Grycová Kateřina TBM 0058 28:18 12
16. Grycová Veronika TBM 9859 28:22 ???
17. Firešová Markéta ZBM 9951 28:40 12
17. Jašková Monika TBM 6363 28:40 15
17. Tesařová Jitka RBK 6451 28:40 14
20. Hrušková Lenka YBM 6251 28:46 12
21. Dvořáková Martina GBM 9561 29:42 16
22. Obrátilová Naďa ABM 6654 29:50 12
23. Hlaváčová Šárka TBM 7258 30:16 12
24. Mokrá Regina ABM 6854 30:38 12
25. Kočová Lenka ZBM 8160 35:10 12
26. Jirásková Dora XXX 0000 35:31 12
27. Poppová Lucie XXX 0000 37:22 12
28. Chromá Eva ZBM 6351 37:24 ???
29. Pavelková Ludmila XXX 0000 41:05 12
30. Štěpánská Sylva XXX 0000 47:26 ???
. Chmelíková Zuzana VBM 9353 DISK -
. Plotzerová Adriana ZBM 9154 DISK -

 

Výsledky kategorie Děti (1670 m 65 m 11 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Hlaváčová Anežka TBM 0199 18:16
2. Pelánek Ondřej TBM 0107 22:17
3. Zřídkaveselý Adam ZBM 0505 33:12
4. Zřídkaveselý Martin ZBM 0808 34:12
5. Čelechovská Radka UBM 0451 35:19
6. Hrouda Jakub VBM 0101 40:51
7. Chalupová Romana XXX 0000 41:26
8. Račanský Jan UBM 0302 41:49
9. Urválek Jan TBM 0707 45:58
10. Koča Vojtěch XXX 0000 53:53
11. Hrouda Šimon VBM 0501 85:33
. Kroutil Jošt ZBM 0701 DISK
. Kroutil Tadeáš ZBM 0901 DISK

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6