WebZdarma.cz

4.3.2018
XV. ročník

Aktuality

4.2. 2018 21:32
Již se můžete přihlašovat.

4.2. 2018 21:32
Spuštěny stránky XIV. ročníku.
Výsledky VI. ročníku

 

Výsledky kategorie Muži (2460 m 65 m 18 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Varianta
1. Bukovac Palinko ZBM 8101 14:36 B1D2C1A2
2. Nykodým Miloš ZBM 9005 14:37 B1D2C1A2
3. Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 15:19 D1B1A2C2
4. Hájek Daniel ZBM 8919 15:33 D1B2A1C2
5. Zimmermann Jakub ZBM 8928 16:12 D1B1C2A1
6. Kabáth David ZBM 8433 16:44 C1D1B2A2
7. Zimmermann Štěpán ZBM 9101 16:53 B1D2C1A2
8. Otrusina Jiří ZBM 8201 16:57 B1D2C1A2
9. Brabec Jaroslav ZBM 8242 17:45 B1D2C1A2
10. Mokrý Stanislav ABM 9202 18:18 B1D2C1A2
11. Sedláček Tomáš JPV 8601 18:27 A1B1C1D1
12. Lexa Matěj ZBM 6601 18:28 B2D2C1A2
13. Vozda Vojtěch KSU 9043 18:43 B1D2C1A2
14. Bialožyt Michal ZBM 8707 18:48 D1B1A2C1
14. Mazúr Martinko ZBM 8701 18:48 C1B2D1A2
16. Urban Jan SBK 7537 19:22 B1D2C1A2
17. Drábek Honza ZBM 8511 19:29 B1D2C1A2
18. Pátek Richard ZBM 7609 19:47 C1D1B1A2
19. Chmelař Martin JPV 9505 20:12 B1D1A1C1
20. Kenia ZBM 8001 20:13 A1B1C1D1
21. Strečko marek KSU 9149 20:35 B1D2C1A2
22. Janů Zdeněk KSU 9045 20:57 B1C2D1A2
23. Gross Michal ABM 6946 21:00 C1D1B1A2
24. Jašek Otakar ZBM 9422 21:04 A2C1B2D2
25. Toman Ondřej LBM 7517 21:16 B1D2C1A2
26. Chmelař Miroslav JPV 6217 21:17 B1D2C1A2
27. Mlynárik Peter ZBM 6552 21:18 A2B1C2D1
28. Seitler Milan KSU 9148 21:46 B1C2A1D2
29. Mokrý Jan ABM 6611 22:18 B1D2C1A2
30. Holinka Matouš ZPV 9222 22:23 A1B1C1D1
31. Skyva Petr ml. STE 9307 22:25 A2C1D1B2
32. Koča Jaroslav ZBM 8206 22:29 C2D1B2A2
33. Skyva Petr STE 6501 22:44 A1C2D1B1
34. Chmelík Aleš VBM 4732 22:55 C1B2D1A2
35. Pavlík Ondřej ZLH 8601 23:04 A2B2C2D1
36. Humlíček René UBM 7101 23:15 A1B1C2D1
37. Doležel Ondřej STE 9202 23:18 D1B1A2C1
38. LIščinský Tomáš TBM 8411 23:30 B1D2C1A2
39. Minařík Luboš TBM 5711 23:34 D1B1C2A2
39. Křeček Jan ZPV 9111 23:34 A1B2D2C2
41. Prokop Petr ZBM 7908 23:47 D1B2A2C1
42. Mokrý Ondřej ABM 9410 24:13 A1B2D2C2
43. Nemét Kryštof STE 9308 24:36 D1B1C1A1
44. Šuler Josef TBM 6005 25:10 A1B1D2C2
45. Hnilica Přemek KSU 9141 25:30 B1D2C1A2
46. Matyáš Petr LBM 6110 28:57 B1D2C2A2
47. Javůrek Tomáš ZLH 8701 30:15 A1B1C1D1
48. Přibyl Josef SBK 7337 37:16 A2B1C2D1

 

Výsledky kategorie Ženy (2460 m 65 m 18 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Varianta
1. Kabáthová Eva ZBM 8966 19:03 D1B2A1C2
2. Zatloukalová Lenka JPV 8577 20:07 B2D2C1A2
3. Horčičková Vendula UOL 9353 21:19 D1B1C2A2
4. Jindřišková Martina ZBM 8556 21:22 A1B2D2C2
5. Gebauerová Jana ZBM 7951 22:40 A2B1C2D1
6. Šulerová Pavlína ZBM 9152 22:58 B1A2C1D2
7. Bravená Martina VBM 8751 23:58 B1D2C2A2
8. Borecká Katka ZBM 8852 24:25 B1D2C2A2
9. Procházková Lucie ZBM 8880 24:39 C1B1D1A2
10. Stratilová Marie ZBM 8751 24:54 B1D2C1A2
11. Vozdová Aneta KSU 9394 25:56 B1D2A1C2
12. Jiráčková Jana ZBM 8661 26:17 B1D1A1C1
13. Jemelíková Denisa ZBM 9351 26:29 A1B2D2C1
14. Vozdová Klára KSU 8964 24:48 D2B1C2A2
15. Korpasová Ivana LBM 7362 27:25 D1B1A2C1
16. Křečková Lenka ZPV 9271 27:54 A1B2D2C2
17. Jašková Monika TBM 6363 28:34 A1B1D2C2
18. Plotzerová Adriana ZBM 9254 28:49 A1B1C1D1
19. Janečková Adriana CEL 9161 28:54 A1B2D2C2
20. Koporová Petra ZBM 9353 29:38 D1B2A2C1
21. Staňková Veronika SBK 8151 29:59 D1B1A2C1
22. Janů Hana KSU 9393 30:43 A2B1D2C2
23. Janská Iva LBM 5795 30:51 A1B1C2D1
24. Hnilicová Šárka KSU 9493 30:59 B2C2A1D2
25. Bravená Alexandra VBM 6155 31:23 A2C1B2D2
26. Fujáková Petra CEL 9056 33:02 D1A2B1C2
27. Matyášová Lenka LBM 6460 34:20 A1B2D2C2
28. Odstrčilová Hana XXX 0000 34:21 A1B1C1D1
29. Kočová Lenka XXX 0000 37:29 B1D2C1A2
30. Kabáthová Jitka ZBM 5582 42:45 A2B1C2D1
31. Tomanová Veronika LBM 7751 43:43 D1B2A2C2
32. Salajková Věra LBM 5558 47:37 A1B1C2D1
33. Procházková Jana XXX 0000 51:14 D1B1C2A2
. Pavlíková Barbora JPV 8750 DISK ???

 

Výsledky kategorie Děti (1130 m 30 m 7 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Odehnalová Tereza ABM 9757 19:26
2. Darmopil Ondřej UBM 0101 22:07
3. Nedbálková Hana ZBM 9755 22:15
3. Malá Dominika ZBM 9851 22:15
5. Korpasová Tereza LBM 9898 24:12
6. Sedláková Petra ABM 9851 24:22
7. Horký Petr UBM 0102 26:26
8. Procházka Jiří ZBM 9805 27:18
9. Humlíček Petr UBM 9701 27:32
10. Koporová Lenka ZBM 9855 28:47
10. Zemanová Lenka ZBM 9855 28:47
12. Odstrčil Filip XXX 0000 28:48
13. Korpasová Lucie LBM 0151 28:55
14. Dobrošovičová Tereza UBM 98XX 33:23
15. Krumlová Olga XXX 0000 44:12
. Krumlová Ivana XXX 0000 DISK

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6