WebZdarma.cz

2.12.2018
XVI. ročník

Aktuality

2.12. 2018 23:54
Lertošní závod je minulostí. Na tomto webu naleznete fotogalerie a mapy s tratěmi. Zbytek informací je na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Pro letošel je O-mikron prologem BZL, tudíž veškeré informace naleznete na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Spuštěny stránky XVI. ročníku.
Výsledky

 

Výsledky kategorie H (2300 m 105 m 17 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Finta
1. Kelbl Vladimír ZBM 9711 20:13 FA
2. Zimmermann Štěpán ZBM 9101 20:26 FA
3. Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 21:26 ED
4. Zimmermann Jakub KON 8911 21:40 FA
5. Matula Petr ADA 8202 22:22 FA
6. Drábek Jan ZBM 8511 23:47 AF
7. Přikryl Petr ZBM 6708 23:52 FA
8. Kinc Martin ZBM 9905 24:13 FA
9. Jordanov Alexandr ZBM 9503 24:49 FA
10. Hirš Otakar ZBM 9801 25:53 FA
11. Zháňal Jan ZBM 8721 27:09 ED
12. Kheil Radim PBM 7301 27:10 FA
13. Coufal Jáchym ZBM 0200 27:54 FA
14. Svoboda Petr ABM 7124 29:46 FA
15. Cicvárek Ivo ZBM 7504 30:40 ED
16. Musil Radek XXX 30:52 AF
17. Gregor Michal ZBM 9906 31:47 FA
18. Hrazdil Jiří ZBM 8418 32:34 AF
19. Komenda Jan ZBM 9902 32:36 FA
20. Dušek Vladimír TBM 7400 33:04 FA
21. Kořan Pavel VBM 7401 33:29 FA
22. Mokrý Pavel ABM 6801 34:40 FA
22. Otoupalík Jan TBM 7123 35:28 FA
24. Toman Ondřej LBM 7517 36:09 FA
25. Genco Ondřej XXX 36:19 FA
26. Pauschek Karel XXX 36:24 FA
27. Koča Jaroslav ZBM 8206 36:45 FA
28. Kync Tomáš ZBM 7201 38:11 FA
29. Hanzl Vlastimil VBM 5329 38:22 FA
30. Mulíček Ondřej ABM 7400 39:07 FE
31. Dvořák Martin ZBM 8425 39:35 FA
32. Zabloudil Pavel TBM 5003 39:48 FE
33. Polzebauer Michael NIX 1111 40:34 FA
34. Mokrý Jan ABM 6611 40:52 FA
35. Coufal Svatoš ZBM 6700 41:12 FE
36. Mareček Jiří ADA 5901 42:18 FA
37. Klieštík Jiří GBM 8002 42:32 FA
38. Štěpánek Jiří LBM 5401 42:49 FA
39. Bednařík Aleš VLI 7309 44:19 BC
40. Robotka Libor PBM 5303 48:21 FA
41. Fráňa Pavel XXX 50:30 FA
42. Mokrý Stanislav ZBM 9202 50:44 FA
43. Dufek Jan TBM 4231 53:37 FA
. Odehnal Luděk ADA 7400 DISK ??

 

Výsledky kategorie D (2100 m 100 m 16 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Paměťák
1. Kabáthová Eva ZBM 8966 22:38 FA
2. Bednaříková Emma VLI 0359 24:29 FA
3. Mádlová Věra ZBM 8951 24:42 ED
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 26:43 ED
5. Mulíčková Markéta ABM 0362 28:31 FA
6. Křístková Veronika ZBM 8379 30:12 FA
7. Dittrichová Zuzana KON 9175 30:41 FA
8. Hlavová Hana KON 8888 31:02 BC
9. Mulíčková Eva ABM 7469 32:24 FE
10. Matulová Lucie ADA 8880 33:55 ED
11. Hendrychová Zuzana ZBM 8954 35:51 FA
12. Richterová Nataša ADA 7451 35:55 FA
13. Hiršová Marcela VBM 7079 36:01 FA
14. Janská Iva LBM 5795 40:03 ED
15. Cicvárková Lucie ZBM 7651 40:28 FA
16. Stehlíková Alžběta XXX 41:43 ED
17. Procházková Ludmila XXX 42:49 FA
18. Jégrová Kateřina XXX 47:33 ED
19. Vršková Dagmar ZBM 7850 50:32 FA

 

Výsledky kategorie HDD (1000 m 40 m 7 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Cicvárek Martin ZBM 0801 12:06
2. Zřídkaveselý Martin ZBM 0808 15:17
3. Kočová Klára ZBM 0850 15:34
4. Koča František ZBM 1100 16:05
5. Coufalová Rea ZBM 0953 20:44
6. Stehlík Šimon XXX 0004 21:13
7. Granátová Markéta XXX 21:22
8. Marková Eva ZBM 0954 21:50
9. Cicvárek Lukáš XXX 22:46
10. Robotká Tereza XXX 28:03
11. Coufalová Thea ZBM 1050 29:45

 

Výsledky kategorie K (1400 m 60 m 12 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Bednařík Vilém VLI 0509 18:55
2. Minařík Luboš TBM 5711 23:22
3. Kříž Pavel PZR 4800 23:40
4. Odehnal Tomáš ADA 0500 24:29
5. Dušková Tereza TBM 0554 24:56
6. Koča Vojtěch ZBM 0602 27:14
7. Petrášová Kateřina BBM 0550 30:03
8. Zřídkaveselý Adam ZBM 0505 32:52
9. Mazálková Klára ZBM 0558 34:20
10. Salajková Věra LBM 5558 35:42
11. Marek Filip ZBM 0706 40:40
12. Mazálková Libuše ZBM 0655 44:18
13. Richter Rudolf ADA 0601 45:21
14. Dobrovolná Anna TBM 0758 82:54
. Marek Vojtěch ZBM 0410 DISK

 

Mezičasy jsou vzhledem k fintě ke stažení v poněkud nepřehledném formátu zde. Každopádně veškeré informace se ze zveřejněné tabulky dají zrekonstruovat.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6