WebZdarma.cz

4.3.2018
XV. ročník

Aktuality

4.2. 2018 21:32
Již se můžete přihlašovat.

4.2. 2018 21:32
Spuštěny stránky XIV. ročníku.
Výsledky VIII. ročníku

 

Výsledky kategorie Muži (2900 m 70 m 20 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Vynechaná kontrola
1. Nykodým Miloš ZBM 9005 15:24 14
2. Chromý Adam ZBM 8841 15:33 -
3. Hájek Daniel ZBM 8919 15:41 4
4. Šmehlík Eduard SHK 8702 16:07 4
5. Fučík Karel VBM 7246 17:07 11
6. Liščinský Zdeněk TBM 8215 17:14 11
7. Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 17:21 11
8. Stehlík Martin ZBM 8503 17:31 12
9. Sedláček Tomáš JPV 8601 18:04 4
10. Bravený Adam VBM 8801 18:06 11
11. Švirák Ondřej TUR 9102 18:09 1
12. Matula Petr ADA 8202 18:10 17
13. Vedra David TBM 7402 18:21 10
14. Mokrý Stanislav ABM 9202 18:29 17
15. Kazda Adam ZBM 9104 18:32 12
16. Bravený Vít ZBM 9102 18:35 -
17. Bialožyt Michal ZBM 8707 18:39 4
18. Mokrý Ondřej ABM 9410 19:09 17
19. Koča Jaroslav ZBM 8206 20:00 4
20. Stachoň Zdeněk SKM 8014 20:17 4
21. Kheil Radim PBM 7301 21:46 12
22. Mokrý Jan ABM 6611 22:25 4
23. Vlček Jan GBM 8903 22:26 -
24. Zahradník Tomáš ZBM 9108 23:07 16
25. Liščinský Tomáš ZBM 8411 23:17 17
26. Hrouda Petr VBM 6900 23:27 -
27. Zejda Jiří ABM 7805 24:45 17
28. Obrátil Štěpán ABM 9409 25:02 11
29. Rajnoha Miroslav UBM 7104 25:14 11
30. Pavelka Jan XXX 0000 25:29 4
31. Robotka Libor PBM 5303 25:50 -
32. Dvořák Martin ZBM 8425 27:42 9
33. Kinc Martin GBM 9910 27:53 6
34. Jašek Milan TBM 6201 28:33 4
35. Novotný Tomáš XXX 0000 28:43 -
36. Dolihal Luděk TBM 8506 29:06 -
37. Bauer Emil VBM 4410 29:35 17
38. Mokrý Pavel ABM 6801 31:07 11
39. Kovář Petr XXX 0000 32:37 17
40. Minařík Luboš TBM 5711 34:05 -
41. Ptáček Ladislav BBM 5300 34:11 12
42. Procházka Jan TBM 4907 34:27 17
43. Jalůvka Jakub XXX 000 34:58 12
44. Kos Jiří XXX 0000 36:51 -
45. Šimek Petr XXX 0000 39:46 4
46. Obrátil Miroslav ABM 6502 44:56 -
47. Koňas Petr XXX 000 51:08 -
. Bažant Ladislav XXX 000 DISK -
. Chvátal Lukáš ZBM 8309 DISK -

 

Výsledky kategorie Ženy (2900 m 70 m 20 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Vynechaná kontrola
1. Tesařová Markéta ZBM 9456 22:38 8
2. Procházková Lucie ADA 8852 23:11 12
3. Jindřišková Martina ZBM 8556 24:53 11
4. Reinerová Barbara ZBM 8451 26:04 17
5. Mezníková Lucie ZBM 9150 26:13 11
6. Odehnalová Tereza ABM 9757 26:55 17
7. Odehnalová Klára ABM 9956 26:59 11
8. Uhnavá Markéta ZBM 8454 28:18 10
9. Mokrá Regina ABM 6854 29:09 4
10. Drozdová Dorota ABM 7850 29:10 10
11. Matulová Iva RBK 5584 29:19 17
12. Jašková Šárka ABR 7751 30:50 11
13. Jašková Monika TBM 6363 31:41 4
14. Grycová Veronika TBM 9859 32:15 17
15. Hendrychová Zuzka ZBM 8954 32:37 4
16. Najmanová Hana XXX 0000 32:38 -
17. Kočová Hana ZBM 8676 32:55 10
18. Koporová Lenka ZBM 9753 33:40 -
19. Šplíchal Marek ZBM 9710 34:45 14
20. Obrátilová Naďa ABM 6654 35:14 10
21. Šichová Radka ABM 8051 35:37 4
22. Tesařová Jitka RBK 6451 37:41 10
23. Procházková Helena TBM 5351 37:50 -
24. Soška Marek ZBM 9807 38:16 4
25. Kočová Lenka ZBM 8160 41:27 4
26. Pacoldová Helena XXX 0000 42:46 4
27. Firešová Markéta ZBM 9951 43:58 -
28. Dokulilová Silvie UBM 6851 47:04 -
. Molková Lucie XXX 0000 DISK -

 

Výsledky kategorie Děti (1890 m 40 m 9 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Vynechaná kontrola
1. Grycová Kateřna TBM 0058 20:57 -
2. Horký Petr UBM 0102 22:17 -
3. Čelechovský Matěj UBM 0202 24:23 6
4. Pelánek Daniel XXX 0000 28:46 -
5. Pelánek Ondřej TBM 0107 32:45 -
6. Soška Petr ZBM 0211 33:51 -
7. Hažmut Jáchym GBM 0401 34:54 -
8. Čelechovská Radka UBM 0451 36:08 5
9. Horký Jakub UBM 0501 42:11 -
10. Tedenacová Marieta UBM 9755 42:18 -
11. Tedenac Filip UBM 0104 57:42 1
12. Koča Vojtěch XXX 000 64:54 -
. Hrouda Jakub VBM 0101 DISK -
. Kovář Marek XXX 0000 DISK -

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6