WebZdarma.cz

4.3.2018
XV. ročník

Aktuality

4.2. 2018 21:32
Již se můžete přihlašovat.

4.2. 2018 21:32
Spuštěny stránky XIV. ročníku.
Výsledky

 

Výsledky kategorie H (2700 m 50 m 17 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Varianta
1. Kelbl Vladimír ZBM 9711 0:17:22 CB
2. Hikl Tomáš ZBM 8100 0:17:28 CB
3. Finstrle Luděk ZBM 7902 0:18:08 AC
4. Píro Matěj TTR 8802 0:18:16 CB
5. Zháňal Jan ZBM 8721 0:18:24 CC
6. Ptáček Pavel BBM 9600 0:18:35 AC
7. Kheil Radim PBM 7301 0:19:08 AC
8. Přikryl Petr ZBM 6708 0:19:16 BA
9. Kříž Lukáš TTR 8201 0:19:42 CB
10. Šrubař Michal ASU 8606 0:19:49 CB
11. Khýn Víťa ASU 8304 0:20:06 CB
12. Mižúr Šimon ASU 0:20:09 CC
13. Klieštík Jiří XXX 0000 0:20:12 CB
14. Suchomel Vít MBM 8448 0:20:30 CA
15. Šrom Jakub XXX 0000 0:20:31 AB
16. Gryc Vojta TBM 0106 0:22:05 AB
17. Král Jan TBM 6901 0:22:21 BC
18. Cicvárek Ivo ZBM 7504 0:22:22 AC
19. Aleš David ASU 7517 0:22:48 AC
20. Coufal Svatoš ZBM 6700 0:23:20 CB
21. Toman Ondřej LBM 7517 0:23:21 AB
22. Odehnal Luděk ADA 7400 0:24:25 CB
23. Coufal Jáchym ZBM 0200 0:25:11 CC
24. Mudrák Pavel TBM 6900 0:25:24 CC
25. Mokrý Pavel ABM 6801 0:26:15 AA
26. Hažmuk Ivo GBM 7001 0:26:34 CC
27. Rajnoha David TBM 0003 0:26:54 CB
28. Šesták Jakub RBK 9001 0:27:07 AB
29. Zabloudil Pavel TBM 5003 0:27:16 AC
30. Mareček Jiří ADA 5901 0:27:19 CC
31. Hrouda Petr VBM 6900 0:27:26 AC
32. Rajnoha Miroslav UBM 7104 0:27:32 CC
33. Korpas Jaroslav LBM 6113 0:28:27 CC
34. Štěrbák Eda ZBM 7529 0:29:16 AC
35. Pátek Richard ZBM 7609 0:30:06 CB
36. Kříž Pavel PZR 4800 0:30:13 AB
37. Bednařík Aleš VLI 7309 0:30:43 AC
38. Hirš Libor VBM 6000 0:31:37 AC
39. Gryc Ondra TBM 0406 0:32:25 AC
40. Nečas David TBM 7611 0:32:44 BB
41. Baše Tomáš XXX 0000 0:33:20 AA
42. Musil Radek XXX 0000 0:34:31 CC
43. Burdilak Radek MBM 8533 0:37:26 AC
44. Dvořák Miloš BBM 7300 0:38:58 AB
45. Dušek Vladimír TBM 7400 0:39:00 AC
46. Syrový Lukáš TBM 9811 0:39:05 BB
47. Hrouda Jakub UBM 0106 0:40:15 CC
48. Hanák Michal XXX 0000 0:45:00 AB
49. Vřeštál Jan XXX 0000 0:52:07 CB
50. Baše Matěj ZBM 0509 0:57:34 CC
. Hrazdil Jiří XXX 0000 DISK AA

 

Výsledky kategorie D (2300 m 45 m 14 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Varianta
1. Hiklová Natalia ZBM 8350 0:17:50 CC
2. Korpasová Tereza LBM 9898 0:19:35 BB
3. Jindřišková Martina ASU 8597 0:20:25 CB
4. Grycová Kateřina TBM 0058 0:21:00 BB
5. Grycová Veronika TBM 9859 0:21:06 CB
6. Odehnalová Klára ZBM 9956 0:21:12 BB
7. Křížová Lenka TTR 8551 0:21:38 CC
8. Hažmuková Pavla GMB 7656 0:22:40 CB
9. Cicvárková Lucie ZBM 7651 0:22:43 AB
9. Matulova Iva ADA 8451 0:22:43 CB
11. Hiršová Marcela VBM 7079 0:22:48 CC
12. Kočová Lenka ZBM 8160 0:23:30 CB
13. Grycova Petra TBM 7467 0:23:34 CC
14. Korpasová Ivana LBM 7362 0:24:14 CB
15. Ondrouchová Ludmila ADA 7051 0:24:35 AC
16. Korpasová Lucie TBM 0101 0:25:07 AC
17. Hendrychová Zuzana ZBM 8954 0:26:01 CC
18. Janská Iva LBM 5795 0:27:02 CB
19. Richterová Nataša ADA 7451 0:28:53 AB
20. Chmelíková Zuzana VBM 9353 0:29:48 CC
21. Jurčová Michaela MBM 8989 0:30:15 AC
22. Csakvaryová Lenka SBK 8383 0:32:09 CC
23. Finstrlová Alena ZBM 7550 0:33:27 CB
24. Králová Jolana TBM 0360 0:33:51 AB
25. Čelechovská Zora UBM 7451 0:34:18 AC
26. Králová Dana TBM 7650 0:35:01 CA
27. Marečková Zuzana GBM 8951 0:36:57 AC
28. Bašeová Klára ZBM 0252 0:37:59 CC
29. Marečková Iva GBM 6551 0:42:17 AA
30. Tomanová Jana LBM 4955 0:43:14 AC

 

Výsledky kategorie HDD (1200 m 15 m 7 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Cicvárek Radim ZBM 0601 0:09:33
1. Koča Vojtěch ZBM 0602 0:09:33
3. Cicvárek Martin ZBM 0801 0:11:14
4. Klieštík Petr XXX 0000 0:13:55
5. Koča František ZBM 1100 0:13:59
6. Mudráková Natálie XXX 0000 0:15:27
7. Kočová Klára ZBM 0850 0:16:13
8. Toman Matěj LBM 0909 0:16:41
9. Dvořáková Lucie BBM 0750 0:19:16
10. Richter Rudolf ADA 0601 0:22:10
11. Bašeová Jolana ZBM 1051 0:22:36
12. Kříž Jan TTR 1201 0:27:29
13. Hiklová Eva XXX 0000 0:30:10
14. Kurthová Julie XXX 0000 0:41:06
15. Kurthová Amélie XXX 0000 0:41:09
16. Hažmuk Zbyšek GBM 1201 0:47:43
. Finstrlová Kristýna ZBM 0752 DISK

 

Výsledky kategorie K (1700 m 35 m 12 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Bednařík Vilém VLI 0509 0:17:34
2. Zřídkaveselý Adam ZBM 0505 0:19:22
3. Odehnal Tomáš ADA 0500 0:20:55
4. Bednaříková Emma VLI 0359 0:21:12
5. Bauer Emil VBM 4410 0:22:04
6. Dušková Tereza TBM 0554 0:23:23
7. Hrouda Šimon UBM 0504 0:25:22
8. Staňková Klára XXX 0000 0:26:33
9. Mudrák Daniel TBM 0629 0:31:10
10. Finstrlová Julie ZBM 0552 0:31:39
11. Dvořák Jakub BBM 0502 0:32:36
12. Tomanová Eliška LBM 0651 0:34:36
13. Králová Denisa TBM 0559 0:36:15
14. Ondrouch Martin ADA 0502 0:39:20
. Hažmuk Jáchym GBM 0401 DISK

 

Mezičasy jsou ke stažení zde.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6