WebZdarma.cz

7.3.2021
XVIII. ročník

Aktuality

23.2. 2021 22:06
Závod byl přesunut na 7.3.2021 a bude se konat za každé situace. Předpokládáme přitom formu individuálního měřeného tréninku. Byl aktualizován rozpis.

17.1. 2021 20:55
Přihláškový systém letos funguje pouze na ORISu a je již funkční.

17.1. 2021 20:54
Zveřejněn rozpis závodu.

17.1. 2021 20:16
Spuštěny stránky XVIII. ročníku.
Výsledky

 

Výsledky kategorie H (1900 m 35 m 18 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Finta
1. Petržela Jan PHK9200 15:38 A2A3B1
1. Nykodým Milošek ZBM9005 15:38 A2A3B1
3. Kelbl Vladimír ZBM9711 17:18 A2A3B1
4. Hikl Tomáš ZBM8100 20:40 A2A3B1
5. Dvořáček Petr TBM7013 21:04 A2A3B1
6. Jordanov Alexandr ZBM9503 21:34 A2A3B2
7. Hlaváč Jiří TBM6116 23:35 A2A3B1
8. Jirčáková Martina ZBM9902 24:07 A2A3B1
9. Mokrý Stanislav ZBM9202 24:26 A2A3B1
10. Ehl Jiří TBM7701 25:34 A2A3B1
11. Burda Matějíček BOR9608 26:30 A2B1B2
12. Cicvárek Ivo ZBM7504 27:47 A2A3B1
13. Sedlář Petr TBM7319 30:40 A2A3B1
14. Kořan Pavel VBM7401 30:54 A2A3B1
15. Hrazdil Jirka ZBM8418 31:23 A2A3B1
16. Schwab David TBM7401 31:30 A2A3B1
17. Fousek Vojtěch RBK0403 31:34 A2A3B1
18. Kurečka Robert ABM7210 31:48 A2A3B1
19. Denemarek Ivo BBM7901 32:51 A2A3B1
20. Florián Vojtěch ABM9901 33:52 A2A3B1
21. Král Jan TBM6901 35:36 A2A3B1
22. Jan Otrusina ABM9210 35:53 A2A1A3B2B3B1
23. Gregor Michal ZBM9906 37:39 A2A1B1
24. Ehl Ondřej TBM0404 38:20 A2A3B1
25. Fousek Martin RBK7801 38:27 A3A1B1
26. Přikryl Petr ZBM6708 38:46 A2A3B1
27. Kříž Pavel PZR4800 40:07 A2A3B1
28. Smutný Radek ABM6701 40:08 A2A3B1
29. Matuška Pavel RBK7001 40:48 A2A3B1
30. Nečas David TBM7611 41:12 A2A3B1
31. Bednařík Aleš VLI7309 44:00 A2A1B1
32. Unčovský Marek GBM7109 44:38 A2A3B1
33. Kněžínek Karel nereg. 45:24 A2A1B1
34. Rotek Pavel ZBM7704 45:38 A3A1B1
35. Pecka Lukáš HLV7707 46:19 A2A3B1
36. Bžatek Miroslav nereg. 54:28 A2A3B2
37. Kraus Martin nereg. 56:00 A2A3B1
38. Charvát Jan nereg. 57:49 A2A3B3
39. Genco Ondřej nereg. 61:18 A2A1B1
40. Bružeňák Andrej TBM0307 66:00 A2A3B2
. Fousek Matěj RBK0402 DISK A2
. Jordanov Nikolaj VBM6501 DISK A2A3B1
. Unčovský Vít GBM0004 DISK A2A3B1

 

Výsledky kategorie D (1700 m 35 m 16 kontrol)

 

Jméno Registrace Čas Finta
1. Tesařová Markéta ZBM9456 20:49 A2A3B1
2. Madlova Věra ZBM8951 22:03 A2A3B1
3. Mulíčková Eva ABM7469 23:18 A3B2B1
4. Poklopová Lenka SSU8952 23:37 A3B2B1
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 24:00 A2B2B1
6. Bednaříková Emma ZBM0359 25:02 A2A1B1
7. Matušková Jana RBK9999 25:23 A2A3B1
8. Beržinská Soňa SBK8554 25:48 A2A3B1
9. Křístková Veronika ZBM8379 27:56 A2A3B1
10. Kurečková Klára ABM0657 29:09 A2A3B1
11. Hiklová Natalia ZBM8350 30:09 A2A3B1
12. Cicvárková Lucie ZBM7651 30:43 A2A3B1
13. Nedbálková Hana ZBM9755 32:36 A2A3B1
14. Eva Kabáthová ZBM8966 33:08 A2A3B1
15. Fuchsová Marcela TBM7260 33:48 A2A3B1
16. Smětáková Ivana HLV8153 33:50 A3B2B1
17. Jašková Šárka ABR7751 35:04 A2A3B1
18. Bžatková Kateřina nereg. 35:19 A2A3B1
19. Malivánková Eva ZBM9952 35:49 A2A3B1
20. StehlíkováAlžběta nereg. 36:30 A2A3B1
21. Chmelíková Zuzana VBM9353 37:05 A2A1B3
22. Hlaváčová Šárka TBM7258 38:22 A2A3B1
23. Miková Iva TBM7071 39:30 A2A3B1
24. Miková Lenka TBM0460 41:02 A2A1B1
25. Gencová Magdaléna nereg. 41:12 A2A3B1
26. Procházková Helena TBM5351 42:30 A2A3B3B2
27. Bružňáková Jana nereg. 59:58 A3B2B1
28. Kročová Klára ZBM9458 61:35 A3B2B1
29. Zajíčková Lenka TBM7152 66:40 A2A3B1
30. Buráňová Hana 9MX7050 67:38 A3A1B1
. Šmídová Klára UBM9857 DISK A3

 

Výsledky kategorie HDD (1000 m 20 m 8 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Denemarek Albert BBM1306 14:33
2. Coufalová Rea ZBM0953 19:59
3. Jašek Vítek ABR1111 20:58
4. Jašková Adriana nereg. 21:08
5. Nekudová Klárka nereg. 21:39
6. Stehlík Šimon nereg. 22:22
7. Urban Jan SBK1234 22:53
8. Urban Mio nereg. 24:06
9. Coufalová Thea ZBM1050 25:51
10. Kříž Jan TTR1201 32:24
. Stehlík Jakub nereg. DISK
. Kheil Ondřej PBM1500 DISK

 

Výsledky kategorie K (1300 m 25 m 13 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Brosch Ondřej RBK0606 15:55
2. Bednařík Vilém VLI0509 20:15
3. Odehnal Tomáš ADA0500 20:37
4. Štěpánek Jan TBM0607 27:32
5. Cicvárek Radim ZBM0601 28:17
6. Fuchsová Ema TBM0653 32:02
7. Folprecht Matyáš TBM0606 32:19
8. Račanský Jiří TBM0706 32:45
9. Ehlová Martina TBM0655 35:40
10. Jan Dufek TBM4231 35:59
11. Mikulová Klára TBM0553 36:34
12. Buráň Zdeněk 9MX5800 37:43
13. Štěpánek Ondřej TBM0809 38:45
14. Křížová Zdenka PZR5051 39:04
15. Bružeňáková Mia TBM0652 40:27
16. Dušková Tereza TBM0554 43:21
17. Svirák Jonatan TBM0608 44:15
18. Denemarek Max TBM0800 44:56
19. Unčovský Jakub GBM0418 45:45
20. Schwab Filip TBM0710 50:10
21. Karafiátová Eliška ABM0752 53:46
22. Baláčová Natálie TBM0560 58:30
. Dobrovolná Anna TBM0758 DISK
. Ptáček Jonáš TBM0717 DISK
. Sedláčková Hana TBM0778 DISK
. Komenda Jakub ZBM0712 DISK
. Cicvárek Martin ZBM0801 DISK

 

Mezičasy jsou ke stažení ve formátu xml zde. Časy ražení kontrol na shlucích zahrnutých do finty bohužel nejsou zahrnuty.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6