WebZdarma.cz

12.2.2023
XX. ročník

Aktuality

27.11. 2023 22:19
Bohužel jsme se přes předběžný souhlas nedomluvili na finálních podmínkách pronájmu prostor MŠ Loosova a přesouváme shromaždiště o několik desítek metrů do venkovních prostor na hřiště pod ulicí Loosova. Více podrobností v Rozpise a následně Pokynech.

29.12. 2022 20:16
Spuštěny přihlášky.

29.12. 2022 19:49
Zveřejněn rozpis.

29.12. 2022 19:07
Spuštěny stránky XX. ročníku.
Výsledky XVIII. ročníku

 

Výsledky kategorie H (2200 m 50 m 19 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Vynechané kontroly
1. Matula Petr ADA8202 15:27
2. Mokrý Ondřej ABM9410 16:03 8
3. Bravený Adam VBM8801 16:20 2,3
4. Adámek Filip TBM0101 16:40 3
5. Sklenář Martin AOP9501 16:42 5
6. Chloupek Adam LCE9300 17:06
7. Šrom Jakub TBM9502 17:16
8. Zřídkaveselý Libor PBM7207 17:23 10,11,12
9. Hikl Tomáš ZBM8100 17:29 2,3,4
10. Jordanov Alexandr ZBM9503 17:47 12
11. Odehnal Tomáš PBM0500 17:51 17,18
12. Mudrák Pavel TBM6900 18:01 3,4
13. Doušek Tomáš TBM0401 18:24 2,3,4
14. Strýček Jan PBM0503 18:55 9,10
15. Zřídkaveselý Adam PBM0505 20:01 12,18
16. Přikryl Petr PBM6708 20:10 12
17. Kopáček Jan CHT8510 20:58 3
18. Kubáň Pavel TBM7506 21:27
19. Locker Tomáš 0230004 21:37
20. Stehlik Ondřej 0080001 21:43 18
21. Brosch Ondřej RBK0606 21:58 18
22. Dvořáček Petr TBM7013 22:06
23. Odehnal Luděk ADA7400 22:19
24. Brosch Petr RBK7111 22:20
25. Urválek Jiří TBM6107 22:28
26. Zelený Pavel ZBM7302 22:47 15,16,17,18
27. Stachoň Zdeněk SKM8014 22:57
28. Korpas Jaroslav LBM6113 23:33
29. Žáček Zbyněk DLP7100 23:52
30. Podivínský Tomáš SCP7201 24:11 3,4,5
31. Mudrák Daniel TBM0629 25:18 12,13
32. Denemarek Ivo BBM7901 25:31
33. Toman Ondřej LBM7517 25:56 8
34. Kavan Tomáš TBM8603 26:02
35. Kozel Jiří ABM8101 26:29 2,3,4
36. Zelený Vladan ZBM0405 26:40 14,15,16,17
37. Kurečka Robert ABM7210 26:43 18
38. Mulíček Ondřej ABM7405 27:26
39. Eliáš Vojtěch TBM0604 27:30 14,15,16
40. Jordanov Nikolaj VBM6501 28:05 12,18
41. Karlík Jan TBM8809 29:05
42. Svoboda Petr ABM7124 29:06
43. Škvařil Jan 0160001 29:39
44. Dušek Vladimír TBM7400 29:45 16
45. Paseka Tomáš 0150001 30:01 5
46. Štěpánek Jiří LBM5401 30:33
47. Thiemel Jiří TBM8905 32:36
48. Procházka Vojtěch 0090001 32:48
49. Chalk Steve 0010001 33:12
50. Mareček Jiří ADA5901 33:28
51. Fuchs Vladimír 0120001 33:45 2,3,4,14,15,16
52. Tollar Jan 0140002 34:14 10,11,18
53. Matuška Pavel RBK7001 35:20 13
54. Tomášek Jáchym 0230002 36:27
55. Rudolf Tomáš ZBM8402 37:09
56. Polášek Lukáš 0070001 37:17
57. Fuchs Marek TBM0603 38:11
58. Bžatek Miroslav 0100001 38:14
59. Vostal Petr TBM7411 38:17
60. Jurisa Matěj 0260001 38:37
60. Fuchs Jan TBM7101 40:59
62. Jágr Jaroslav SBK7549 44:50 9
63. Rébl Miroslav 0060001 45:12
64. Bok Petr 0220001 51:43 3
65. Kheil Ondřej PBM1500 57:24 2,3,4,5,8,9,10,11,12,13,14,15
66. Stejskal Ondřej LBM8801 73:16
MS. Chloupek Adam LCE9300 14:27 2,3,4,18

 

Výsledky kategorie D (1800 m 25 m 15 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Vynechané kontroly
1. Svobodová Lenka PHK9551 13:39 1,13
2. Mulíčková Eva ABM7469 15:15 5,6
3. Korpasová Tereza TBM9898 16:20
4. Kopáčková Jana ZBM7951 16:21
5. Tollarová Markéta 0140001 16:22 13,15
6. Hlaváčová Lucie TBM0660 16:48 4,15
7. Hiklová Natalia ZBM8350 17:15 10,11,12
8. Fuchsová Ema TBM0653 17:21 5,6
8. Kurečková Klára TBM0667 17:21 5,6
10. Doušková Hana TBM0659 17:43 10,11
11. Korpasová Lucie TBM0151 17:48
12. Sklenářová Radka LCE9250 17:59 5
13. Špringlová Kamila TBM0050 18:03 7
14. Tomanová Eliška ZBM0658 18:23
15. Polišenská Kateřina 0200001 19:32 13,15
16. Matušková Jana RBK9999 20:06 9
17. Stachoňová Barbara ZBM8451 20:21
18. Strýčková Monika ADA7454 20:37 4
19. Broschová Lucie RBK7451 21:20 15
20. Dušková Tereza TBM0554 21:31 1,4,7
21. Janíková Marie UBM7852 22:07 5,6
22. Kociánová Lenka VBM8553 22:07 7
23. Matulová Iva 0240001 22:16
24. Doušková Kateřina TBM0679 22:18 10,11
25. Hlaváčová Šárka TBM7258 22:24 14
26. Schwabová Kateřina TBM7371 22:25
27. La Carbonara Hana TBM7652 22:34
28. Kubáňová Jana TBM7275 22:37
29. Richterová Julie ADA0351 23:10 5,6
30. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 23:47
31. Korpasová Ivana LBM7362 23:58
32. Vršková Dagmar ZBM7850 24:18 5,6
33. Mazálková Klára ZBM0558 24:58 5
34. Fuchsová Marcela TBM7260 25:21
35. Vítková Barbora PBM7952 26:19 5,10,11,12
36. Tachovská Kamila PBM7655 26:41 10,11
37. Chroustová Petra VBM6655 26:59
38. Obrátilová Naďa ABM6654 27:14 11
39. Podhrázská Barbora 0290001 27:32 5,6
40. Jégrová Eliška 0250001 28:40
41. Paseková Tereza 0150002 29:31 3,5,6
42. Tomášková Barbora 0230001 29:43
43. Jágrová Vlasta SBK7789 30:25 4,9
44. Adámková Blanka DCH7852 31:24
45. Tomanová Veronika LBM7751 31:45 5,6
46. Zajíčková Lenka TBM7152 34:03 3,15
47. Jurisová Kateřina 0260002 34:17 1,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15
48. Doušková Vlasta TBM7060 34:59
49. Škvařilová Stela 0160002 36:23 5
50. Reinmann Annalena ABM0000 36:28 8
51. Štěpánková Petra LBM8651 36:32
52. Jégrová Kateřina 0270001 38:24
53. Košíková Jana ZBM8352 39:29

 

Výsledky kategorie HDD (1300 m 10 m 9 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Hikl Martin ZBM1104 9:40
2. Broschová Alžběta RBK1151 11:04
3. Sedláček Martin TBM1212 11:11
4. Marková Lucie ZBM1351 13:24
5. Šťastná Vendula TBM1384 13:54
6. Vítek Vojtěch PBM1310 14:13
7. Polišenský Vojtěch 0290001 14:38
8. Cetkovská Soňa UBM1154 14:45
9. Vítková Kateřina PBM1152 15:43
10. Šilar Martin UBM1101 15:58
11. La Carbonara Noemi TBM1156 16:11
12. Denemarek Albert TBM1306 16:46
13. Soběslavská Anna Marie PBM1351 16:57
14. Paseka Matěj 0150003 18:36
15. Schwabová Barbora TBM1188 18:40
16. Jašek Vít ABR1111 19:21
17. Kuča Timon 0290002 19:23
18. Kurečková Zuzana TBM1377 19:29
19. Skřivanek František TBM1108 20:19
20. Kurečková Aneta 0170002 20:31
21. Janík Jan UBM1301 21:51
22. Ptáčková Lucie TBM1372 23:54
23. Jurisa Filip 0260003 23:56
24. Polášková Lucie 0070003 24:18
25. Jurisa Jakub 0260004 25:31
26. Verner Jan TBM1114 26:02
27. Stehlík Šimon 0080002 26:34
28. Stehlík Jakub 0080003 26:35
29. Kozel Kryštof ABM1501 29:24
30. Janča Ondřej TBM1304 31:44
31. Kroutilová Eliška TBM1361 31:48
32. Mikeš Bart 0180001 47:24
. Vaculín Vilém TBM1305 DISK

 

Výsledky kategorie ZV (1500 m 25 m 13 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Račanský Jiří TBM0706 10:00
2. Ptáček Jonáš TBM0717 13:39
3. Svoboda Ladislav PBM7523 14:27
4. Strýčková Barbora ADA0852 16:18
5. Schwab Filip TBM0710 16:25
6. Zabloudil Pavel TBM5003 16:49
7. Salajka Michal LBM0701 16:56
8. Kubáňová Tereza TBM0756 17:14
9. Toman Matěj LBM0909 17:19
10. Verner Leoš 0210001 18:03
11. Janíková Anna ZBM0862 18:20
11. Pulec Pavel VBM6201 18:20
13. Marková Eva ZBM0954 18:32
14. Myšková Ema TBM0759 18:46
15. Skřivanková Anna TBM0853 19:52
16. Zřídkaveselý Martin PBM0808 20:00
17. Jašková Monika TBM6363 20:06
18. Kříž Pavel PZR4800 20:18
19. Franc Kryštof TBM0817 20:22
20. Kroutil Jošt TBM0712 20:26
21. Šilar Radek UBM7201 21:17
22. Tollar Michal 0140003 21:28
23. Gawel Jiří JBM5700 21:37
24. Doušek Vilém TBM0904 22:17
25. Minařík Luboš TBM5711 23:12
26. Kroutil Tadeáš TBM0928 23:32
27. Robotka Libor PBM5303 24:06
28. Jašek Milan TBM6201 24:12
29. Procházková Helena TBM5351 24:16
30. Buráň Zdeněk 0040001 24:26
31. Jágrová Aneta RBK0951 24:31
32. Mudráková Michaela TBM7555 24:53
33. Tomášek Gabriel 0230003 25:36
34. Cetkovská Alena TZL6263 25:39
35. Vaculínová Hana TBM8354 25:49
36. Fučík Radek ABM6512 25:56
37. Kubáň Patrik TBM1001 26:00
38. Dufek Jan TBM4231 26:28
39. Vernerová Hana TBM0780 27:17
40. Hiklová Eva ZBM0755 27:25
41. Janíková Klára ZBM1057 27:45
41. Mudráková Natálie TBM0953 27:45
43. Mazálková Veronika ZBM0961 28:21
44. Salajková Věra LBM5558 28:35
45. Bauer Emil VBM4410 29:43
46. Nekula Tomáš MBM7900 32:34
47. Kroutilová Eva TBM7861 33:14
48. Marečková Iva ADA6551 34:03
49. Eliášek Patrik LBM0801 34:41
50. Polášek Vojtěch 0070002 35:42
51. Buráňová Hana 0040002 36:27
52. Fedrová Anežka RBK0853 36:42
53. Tomanová Jana LBM4955 38:09
54. Eliášová Viktorie TBM1052 38:51
55. Jágrová Zuzana RBK1051 38:58
56. Richterová Nataša ADA7451 42:25
57. Obrátil Miroslav ABM6502 43:48
58. Svoboda Jakub PBM0901 51:32
59. Svoboda Adam PBM1001 57:23
60. Vymazal Michal 0050001 64:11
61. Jančová Petra 0280001 64:51
. Francová Martina 0030001 DISK
. Chmelík Aleš VBM4732 DISK
. Chroust Petr VBM0000 DISK
. Kurečková Dana 0170001 DISK
. Ptáčková Julie TBM0980 DISK

 

Mezičasy jsou k dispozici v ORIsu.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6