WebZdarma.cz

9.2.2020
XVII. ročník

Aktuality

10.2. 2020 21:09
Zveřejněna fotogalerie ze závodu.

9.2. 2020 21:43
Zveřejněny výsledky včetně vyhodnocení finty.

9.2. 2020 20:44
Výsledky jsou na ORISu, pracujeme na výsledcích a mezičasech včetně finty, které so objeví zde na webu

9.2. 2020 18:34
Zveřejnili jsme mapy s tratěmi. Pracujeme na kontrole finty a poté zveřejníme výsledky.

9.2. 2020 18:34
Závod je úspěšně za námi. Doufáme, že se vám líbil a děkujeme za účast.

8.2. 2020 23:01
Vše na zítřejší závod je připraveno. Těšíme se na vás

7.2. 2020 19:01
Zveřejněny startovky včetně aktuálních počtů a rozmístění vakantů. Při tvorbě startovek jsme se snažili zohlednit všechny požadavky na časy startů. Pokud jsme na někoho zapomněli, tak se prosím ozvěte na mail uvedený v rozpise.

6.2. 2020 19:14
Vzhledem k velkému počtu přihlášených závodníků lehce upravujeme Pokyny a to konkrétně předpokládaný čas vyhlášení výsledků.

6.2. 2020 19:10
Mapy byly vytištěny a aktuální počty vakantů v jednotlivých kategoriích jsou H 5, D 6, ZV 4 a HDD 4. Pokud jste se zapomněli přihlásit a chcete mít jistotu, že na vás zbude mapa, tak pište na mail uvedený v rozpise.

6.2. 2020 19:09
Termín přihlášek skončil a máme přihlášeno 146 závodníků. Na všechny se těšíme a pracujeme na startovkách.

3.2. 2020 22:03
Zveřejněny pokyny

3.2. 2020 22:02
O minulém víkendu jsme úspěšně dokončili revizi mapy a probíhání tratí. Mužskou trať zvládl Jiří Zelinka v čase 20:29

25.1. 2020 22:30
Zveřejněny ukázky mapy.

11.1. 2020 14:00
Spuštěn přihláškový systém.

11.1. 2020 13:38
Zveřejněn rozpis závodu.

11.1. 2020 11:53
Spuštěny stránky XVII. ročníku.
Startovka

 

Startovka kategorie D (1800 m 65 m 13 kontrol):

 

Čas Jméno Registrace Čip
1:00 Drábková Eliška TTR0151 2801050
3:00 Marečková Iva 0120001 2032121
5:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865
7:00 Ježíková Gabriela 0140003 8060806
9:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370
11:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707
13:00 Ježíková Ľubomíra 0140004 2120015
15:00 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416
17:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275
19:00 Šipošová Zuzana 0140006 7070721
21:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120
23:00 Bašeová Klára ZBM0252 2092389
25:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365
27:00 Molnárová Monika ZBM9459 8122122
29:00 Richterová Nataša ADA7451 52715
31:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422
33:00 Paseková Tereza 0220001
35:00 Jégrová Eliška 0130002
37:00 Mazalová Monika RBK9252 7260027
39:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886
41:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277
43:00 Košíková Jana 0020001 2419966
45:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240
47:00 Unčovská Martina 0150002 247327
49:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879
51:00 Jégrová Kateřina 0130001
53:00 Buráňová Hana 0040002 2108870
55:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814
57:00 Ježíková Natália 0140005 8188801
59:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398
61:00 Jablonovska Lenka 0140002 8660504
63:00 Kozlová Slávka 0090002
65:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703
92:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103
94:00 Uhnavá Markéta ZBM8485 8010108
96:00 vakant
98:00 vakant
100:00 vakant
102:00 vakant
104:00 vakant

 

Starovka kategorie H (2000 m 70 m 14 kontrol):

 

Čas Jméno Registrace Čip
1:00 Kozel Jiří 0090001
2:00 Mareček Jiří ADA5901 2032120
4:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557
6:00 Drábek Petr TTR6701 2801047
8:00 Šafek Jiří ZBM7606 8000013
10:00 Ehl Jiří TBM7701 887901
12:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 8202202
14:00 Kopáček Jan CHT8510 8028864
16:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722
18:00 Chalk Steve 0010001 2060223
20:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303
22:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442
24:00 Klieštík Jiří 0100001 2085593
26:00 Dušek Vladimír TBM7400 2083369
28:00 Hrašna Marek 0140010 8025015
30:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858
32:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422
34:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878
36:00 Gregor Michal 0200001 9201065
38:00 Šipoš Šimon 0140007 8001935
40:00 Rajnoha David TBM0003 7204496
42:00 Baše Tomáš ZBM7402 2103686
44:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930
46:00 Paseka Tomáš 0220002
48:00 Lasota Marek 0070001 2087636
50:00 Řezník Jiří 0020003
52:00 Vostal Petr TBM7411
54:00 Smutný Radek ABM6701 438049
56:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419
58:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734
60:00 Sobotka Petr PZR7008 53709
62:00 Vaculín Petr 0080001 416206
64:00 Václavek Lukáš 0210001 7300282
66:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801
67:00 Aleš David LCE7517 8660924
68:00 Rudolf Tomáš 0020002
69:00 Bok Petr 0130003
70:00 Cícha Václav TTR0401 2092373
71:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843
72:00 Matula Petr ADA8202 2042531
73:00 Svoboda Petr ABM7124 49694
74:00 Nekula Tomáš 0110001
75:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551
76:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175
77:00 Unčovský Marek 0150001 247323
78:00 Cícha Radek TTR7503 2092381
79:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405
80:00 Otoupalík Jan TBM7123 53116
81:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737
82:00 Karch Peter 0140001 8303074
83:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430
84:00 Henek Vladan VBM8002 2011839
85:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391
86:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705
87:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567
88:00 Šipoš Tomas 0140009 8100070
89:00 Peťovský Jan SBK6201 52076
90:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427
91:00 Pulec Pavel VBM6201 515090
93:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 8670825
95:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410
97:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814
99:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217
101:00 Urban Jan SBK7537 8303038
103:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415

 

Starovka kategorie HDD (1100 m 55 m 7 kontrol):

 

Čas Jméno Registrace Čip
0:30 Stachoň Štěpán ZBM1212 7906090
2:30 Kozel Kryštof 0090003
4:30 Šuláková Karolína 0160001
6:30 Beránková Kamila ZBM1152 111114
8:30 Tejkal Jindra 0180002 2419965
10:30 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690
12:30 Brabcová Tina 0190002 845424
14:30 Tejkal Vašek 0180001 49867
16:30 Nekula Ondřej 0110002
18:30 Chaloupková Klára ZBM1260 2102805
40:30 Brabec Lukáš 0190001 520540
42:30 Paseka Matěj 0220003
44:30 Veteška Vojtěch 0230001
46:30 Koča František ZBM1100 2111735
48:30 Urban Jan SBK1234 500884
50:30 Odehnalová Radka ADA7656 2050641
52:30 vakant
54:30 Marková Lucie ZBM1351 2092361
56:30 Veteška Jindřich 0230002
58:30 Cicvárek Lukáš ZBMxxxx 2067937

 

Starovka kategorie ZV (1400 m 65 m 11 kontrol):

 

Čas Jméno Registrace Čip
1:30 Bauer Emil VBM4410 2087637
3:30 Procházka Jan TBM4907 8320135
5:30 Stejskal Ondřej LBM8801 52088
7:30 Procházková Helena TBM5351 8301247
9:30 Cicvárek Martin ZBM0801 267254
11:30 Minařík Luboš TBM5711 53235
13:30 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828
15:30 Vaculín Vilém TBM1305 1450163
17:30 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515
19:30 Lasota Jakub 0070002
20:30 Nesvadbová Vladislava 0170001 210835
21:30 Beránková Julie ZBM0956 2111731
22:30 Salajková Věra LBM5558 2113045
23:30 Komenda Jakub ZBM0712 251534
24:30 Jašková Monika TBM6363 8299099
25:30 Lasota Jan ZBM0603 2067241
26:30 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030
27:30 Šipošová Hana 0140008 2120012
28:30 Marek Filip ZBM0706 8660413
29:30 Hrůza Vladimír 0060001 2117402
30:30 Fráňa Pavel 0030001 2060222
31:30 Bulička Martin ZBM0807 8660380
32:30 Buráň Zdeněk 0040001 2127637
33:30 Dufek Jan TBM4231 2083416
34:30 Kočová Klára ZBM0850 8660445
35:30 Jašek Milan TBM6201 8311133
36:30 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244
37:30 Karásek Antonín 0050001
38:30 Laurino Tony 0170002 2032005
39:30 Baše Matěj ZBM0509 2092394
41:30 Toman Matěj LBM0909 52038
43:30 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438
45:30 Mudrák Daniel TBM0629 8663145
47:30 Marková Eva ZBM0954 2115674
49:30 Tomanová Eliška LBM0651 8116744
51:30 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444
53:30 vakant
55:30 vakant
57:30 vakant
59:30 vakant

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6