WebZdarma.cz

4.3.2018
XV. ročník

Aktuality

4.2. 2018 21:32
Již se můžete přihlašovat.

4.2. 2018 21:32
Spuštěny stránky XIV. ročníku.
Výsledky

 

Výsledky kategorie H (2200 m 55 m 20 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Fučík Karel VBM 7246 14:48
2. Ptáček Pavel BBM 9600 15:27
3. Vedra David TBM 7402 16:13
4. Kheil Radim PBM 7301 16:53
5. Brabec Jaroslav ZBM 8242 16:59
6. Přikryl Petr ZBM 6708 17:14
7. Suchomel Vít MBM 8448 17:41
8. Finstrle Luděk ZBM 7902 17:50
9. Mašata Matěj PHK 9601 18:37
10. Stachoň Zdeněk SKM 8014 18:45
11. Šrubař Michal MBM 8606 19:00
12. Ptáček Patrik BBM 9800 19:12
13. König Lukáš ZBM 8001 20:09
14. Ptáček Pavel BBM 6508 20:32
15. Hamák Aleš GBM 8506 21:05
16. Pátek Richard ZBM 7609 21:37
17. Král Jan XBM 6903 21:52
18. Hirš Libor VBM 6000 22:32
19. Aleš David ASU 7517 22:40
20. Korpas Jaroslav LBM 6113 23:09
21. Burdilák Radek MBM 8533 23:31
22. Mokrý Pavel ABM 6801 24:23
23. Kořan Pavel VBM 7401 24:57
24. Musil Radek XXX 0000 25:06
25. Bednařík Aleš VLI 7309 26:02
26. Unčovský Vít GBM 0004 28:54
27. Matyáš Petr LBM 6110 32:22
28. Otrusina David VBM 8205 34:01
29. Unčovský Marek GBM 7109 34:16
30. Nečas David TBM 7611 34:41
. Fátor Jan DOB 7907 DISK
. Hirš Otakar ZBM 9801 DISK

 

Výsledky kategorie D (1800 m 45 m 18 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Staňková Lucie ASU 8756 15:58
2. Hiršová Gabriela ZBM 9651 16:59
3. Korpasová Tereza LBM 9898 17:33
4. Königová Jana ZBM 8661 18:06
5. Stachoňová Barbara ZBM 8451 19:31
6. Korpasová Ivana LBM 7362 19:34
7. Hiršová Marcela ZBM 7099 19:41
8. Matulová Lucie ADA 8880 19:52
9. Opálková Martina BBM 0050 21:20
10. Ondrouchová Lída ADA 7051 21:40
11. Černíková Barbora DOB 7878 22:40
12. Jurčová Michaela XXX 0000 22:44
13. Tršová Daniela PBM 7375 22:45
14. Korpasová Lucie LBM 0151 26:01
15. Unčovská Martina GBM 7160 26:15
16. Salajková Věra LBM 5558 32:23
17. Králová Dana XBM 7650 32:59
18. Bednaříková Daniela VLI 7759 34:09
19. Otrusinová Olga VBM 8652 40:51
. Hiklová Natalia ZBM 8350 DISK

 

Výsledky kategorie HDD (1100 m 30 m 10 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Dušková Tereza TBM 0554 11:48
2. Bednařík Vilém VLI 0509 12:38
3. Vedra Tobiáš TBM 0621 13:01
4. Hiklová Eva XXX 0000 13:08
5. Malý Matyáš TBM 0910 15:36
6. Králová Denisa TBM 0559 16:52
7. Ondrouch Martin ADA 0502 17:07
8. Ondrouch Jan XXX 0000 20:14
9. Malá Lucie XXX 0000 21:47

 

Výsledky kategorie K (1500 m 35 m 14 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Doušek Tomáš TBM 0401 12:15
2. Hrazdil Jiří XXX 0000 12:22
3. Vršková Dagmar ZBM 7850 15:33
4. Bednaříková Emma VLI 0359 16:20
5. Thiemel Jiří ASU 8948 18:02
6. Unčovský Jakub GBM 0418 18:59
7. Králová Jolana TBM 0360 19:28
8. Mokrá Michaela ABM 0063 20:50
9. Bednaříková Adéla VLI 0059 26:28
10. Jurčová Vladimíra XXX 0000 32:56
11. Finstrlová Alena XXX 0000 33:57
. Hikl Tomáš XXX 0000 DISK
. Trš Lubomír PBM 7302 DISK
. Stejskal Ondřej LBM 8801 DISK

 

Mezičasy jsou ke stažení zde.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6