WebZdarma.cz

2.12.2018
XVI. ročník

Aktuality

2.12. 2018 23:54
Lertošní závod je minulostí. Na tomto webu naleznete fotogalerie a mapy s tratěmi. Zbytek informací je na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Pro letošel je O-mikron prologem BZL, tudíž veškeré informace naleznete na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Spuštěny stránky XVI. ročníku.
Výsledky II. ročníku

 

Výsledky kategorie Muži (2770 m 80 m 18 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 19:16
2. Chromý Adam ZBM 8841 20:21
3. Liščinský Zdeněk TBM 8215 23:19
4. Hájek Daniel ZBM 8919 23:58
5. Henek Vladan JPV 8002 24:35
6. Dlabaja Tomáš ZBM 8308 24:43
7. Prokop Petr ZBM 7908 24:47
8. Kabáth David ZBM 8433 28:52
9. Pracný Jakub ZBM 8614 26:16
10. Přikryl Petr PBM 6707 27:00
11. Stehlík Martin ZBM 8503 27:09
12. Denemarek Ivo ZBM 7901 27:47
13. Mlynárik Peter ZBM 6526 28:40
14. Aleš David KSU 7517 29:36
15. Gross Michal ABM 6946 30:45
16. Pátek Richard ZBM 7609 31:31
17. Kheil Radim PBM 7301 30:49
18. Štěpánský Václav ZBM 6108 31:00
19. Korpas Jaroslav LBM 6113 32:23
20. Robotka Libor PBM 5303 33:29
21. Drábek Honza ZBM 8511 34:11
22. Pavelec Martin XXX 0000 34:19
23. Gawel Jiří BBM 5700 35:49
24. Hájek Petr ZBM 6301 36:19
25. Dvořák Petr XXX 0000 36:55
26. Hrobař Štěpán ABM 9106 40:13
27. Mokrý Stanislav ABM 9202 42:12
28. Liščinský Tomáš TBM 8411 42:35
29. Obrátil Miroslav ABM XXXX 47:55

 

Výsledky kategorie Ženy (2770 m 80 m 18 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Macúchová Zuzana TBM 7956 27:11
2. Klimplová Lenka LPU 7951 29:47
3. Kabáthová Eva ZBM 8966 31:39
4. Reinerová Barbara ZBM 8451 32:50
5. Stratilová Marie ZBM 8751 33:44
6. Procházková Lucie XXX 0000 34:39
7. Korpasová Ivana LBM 7362 36:16
8. Rieglová Tereza ZBM 8191 37:53
9. Uhnavá Markéta ZBM 8485 38:20
10. Čábelková Jana ZBM 8453 39:44
11. Tomanová Jana LBM 4955 45:59
12. Chromá Kateřina ZBM 9451 49:16
13. Chromá Eva ZBM 6351 49:21
14. Kolaříková Anna ZBM 9151 49:30
15. Pavelcová Lenka XXX 0000 50:13
16. Stehlíková Zuzana ZBM XXXX 51:54
17. Obrátilová Naďa ABM 6654 54:45
. Gottwaldová Nela ZBM 8652 Limit
. Odstrčilová Hana XXX 0000 Limit
. Minksová Michaela XXX 0000 Limit

 

Výsledky kategorie Děti (990 m 20 m 7 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Odstrčilová Šárka XXX 0000 19:25
2. Basarab Roman ZBM XXXX 22:20
3. Zemanová Lenka ZBM 9855 27:50
4. Soška Marek ZBM 9801 36:30
5. Korpasová Tereza LBM 9898 42:00
5. Korpasová Lenka LBM 9753 42:00

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6