WebZdarma.cz

2.12.2018
XVI. ročník

Aktuality

2.12. 2018 23:54
Lertošní závod je minulostí. Na tomto webu naleznete fotogalerie a mapy s tratěmi. Zbytek informací je na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Pro letošel je O-mikron prologem BZL, tudíž veškeré informace naleznete na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Spuštěny stránky XVI. ročníku.
Výsledky X. ročníku

 

Výsledky kategorie H (2200 m 120 m 20 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Motýlky
1. Fučík Karel VBM 7246 16:44 BCDA
2. Mokrý Stanislav ABM 9202 17:08 DCBA
3. Bravený Vít ZBM 9102 18:01 CBDA
4. Mokrý Ondřej ABM 9410 18:19 CBDA
5. Vedra David TBM 7402 18:26 DCBA
6. Mazal Zdeněk VBM 8103 18:51 DACB
7. Khýn Vítězslav DOB 8304 19:38 DACB
8. Ptáček Pavel BBM 9600 19:40 BCDA
9. Přikryl Petr ABM 6708 20:06 DCBA
10. Ptáček Pavel BBM 6508 20:11 ADCB
11. Hübner Jan CTB 7902 21:30 CBDA
12. Píro Matěj TTR 8802 22:32 ADCB
13. Ptáček Patrik BBM 9800 22:48 ADCB
14. Obrátil Štěpán ABM 9403 23:02 ADCB
15. Koča Jaroslav ZBM 8206 23:51 DCBA
16. Hrouda Petr XXX 0000 24:08 CBDA
17. Podhrázský Zbyšek XXX 0000 24:53 DCBA
18. Dolihal Luděk TBM 8506 26:51 BCDA
19. Doseděl Petr XXX 0000 28:11 DCBA
20. Šrubař Michal MBM 8606 28:23 DCBA
21. Odehnal Luděk ADA 7401 28:28 BCDA
22. Rosenmayer Tomáš XXX 0000 30:16 BCDA
23. Minařík Luboš TBM 5711 31:53 BCDA
24. Drozd Michal BBM 9701 34:53 BCDA
25. Sobotka Jan BBM 9703 35:07 BCDA
26. Němčík Vašek XXX 0000 35:43 BCDA
27. Cicvárek Ivo XXX 0000 38:00 CDBA
. Novotný Ondřej ABM 9211 DISK DCBA
. Prášil Marek TTR 7301 DISK DBCA
. Ruda Miroslav UBM 7106 DISK BCDA

 

Výsledky kategorie D (1900 m 115 m 19 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Motýlky
1. Grycová Veronika TBM 9859 22:31 BCDA
2. Matulová Lucie ADA 8880 26:26 BCDA
3. Richterová Nataša ADA 7451 28:51 BCDA
4. Grycová Kateřina TBM 0058 30:21 BCDA
5. Janská Iva LBM 5795 30:29 BCAD
6. Grycová Jana TBM 6969 33:12 ADCB
7. Kočová Lenka ZBM 8160 36:46 BCAD
8. Mesiarkinová Kamila MBM 8282 38:34 DCBA
. Dvořáková Martina GBM 9561 DISK DCBA

 

Výsledky kategorie HDD (1200 m 45 m 8 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Vedrová Ela TBM 0357 14:54
2. Richter Rudolf XXX 0000 16:44
3. Ruda Miroslav UBM 0203 16:48
4. Horká Kateřina UBM 0852 17:11
5. Stašková Sára XXX 0000 19:04
6. Doseděl Luboš XXX 0000 19:59
7. Vedra Tobiáš TBM 0621 20:17
8. Horký Jakub UBM 0501 25:09
9. Cicvarek Radim XXX 0000 28:25
10. Cicvárek Martin XXX 0000 28:41
11. Růžička Matěj XXX 0000 36:09

 

Výsledky kategorie P (1600 m 70 m 14 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Gryc Tomáš TBM 6903 17:07
2. Hrouda Jakub XXX 0000 59:10
3. Dvořák Jaromír XXX 0000 110:22

 

Mezičasy jsou ke stažení zde.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6