WebZdarma.cz

2.12.2018
XVI. ročník

Aktuality

2.12. 2018 23:54
Lertošní závod je minulostí. Na tomto webu naleznete fotogalerie a mapy s tratěmi. Zbytek informací je na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Pro letošel je O-mikron prologem BZL, tudíž veškeré informace naleznete na webu BZL.

18.11. 2018 19:41
Spuštěny stránky XVI. ročníku.
Výsledky VII. ročníku

 

Výsledky kategorie Muži (2660 m 100 m 21 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Varianta Čas
1. Zimmermann Jára ZBM 8928 19:41 ADGFECB 8:15
2. Mokrý Standa ABM 9202 20:31 CBADGFE 7:43
3. Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 21:58 CBADGFE 8:59
4. Kazda Adam ZBM 9104 22:09 CBADGFE 9:04
5. Liščinský Zdeněk TBM 8215 22:15 CBEGFDBA 9:37
6. Mazal Zdeněk VBM 8103 22:23 CBADGFE 8:50
7. Hrobař Štěpán ABM 9106 23:52 ADBECFEG 11:07
8. Vedra David XXX 0000 24:15 CBADGFE 9:58
9. Mokrý Ondra ABM 9410 25:15 ADGFECB 10:13
10. Novotný Ondra ABM 9211 25:20 ADGFECB 13:00
11. Koča Jaroslav ZBM 8206 25:33 CBADGFE 10:35
12. Brlica Pavel ZBM 9302 25:51 ADBECFEG 12:47
13. Brabec Jaroslav ZBM 8242 26:14 CDADGFE 10:27
14. Přikryl Petr ABM 6708 26:26 BADGFEC 12:14
15. Drábek Jan ZBM 8511 27:17 ADBECFEG 12:35
16. Brlica Jan ZBM 9502 27:26 ADGFECB 11:04
17. Obrátil Štěpán ABM 9409 28:16 CBADGFE 11:11
18. Urválek Jiří TBM 6107 28:39 AFDGFECB 13:42
19. Hanžl Tomáš XXX 0000 29:10 BADGFEC 12:51
20. Pátek Richard ZBM 7609 29:16 ADGFECB 12:10
21. Zahradník Tomáš ZBM 9108 29:41 ADGFECB 13:31
22. Chvátal Lukáš ZBM 8309 30:09 CBADGFE 10:29
23. Čížek Petr ADA 7101 31:20 ADGFECB 12:22
24. Mokrý Honza ABM 6611 31:55 CBEGDBA 13:50
25. Kenia ZBM 8001 32:21 ADBECFEG 14:23
26. Zejda Jiří ABM 7805 33:07 BADGFEC 15:32
27. Matula Petr ADA 8202 33:10 AAFDBECFG 18:28
28. Pavelka Jan XXX 0000 33:56 CBADGFE 15:28
29. Minařík Luboš TBM 5711 34:38 CBADBEGF 16:54
30. Jašek Milan TBM 6201 37:20 AFEGDBEC 17:07
31. Mareček Jiří RBK 5930 38:07 ADBECBEGF 18:59
32. Hájek Petr ZBM 6301 38:46 CFEGDBA 17:19
33. Mokrý Pavel XXX 0000 38:52 AFEGDBEC 17:59
34. Procházka Vojtěch XXX 0000 40:30 ADBECBEGF 20:58
35. Novák Petr XXX 0000 43:08 ADBECFDG 18:00
36. Šimek Petr XXX 0000 44:31 AFDGDBEC 20:31
37. Obrátil Miroslav ABM 6502 59:22 ADBECFEG 29:07
. Toufar Jiří XXX 0000 DISK AFECBEG DISK
. Liščinský Tomáš ZBM 8411 DISK CBFEGDA DISK
. Kos Jiří XXX 000 DISK CBEGFDB DISK
. Hájek Daniel ZBM 8919 DISK AFEBGCD DISK
. Kalina Tomáš TBM 8505 DISK ADF DISK
. Dolihal Luděk TBM 8506 DISK ADF DISK
. Bravený Vít VBM 9102 DISK AEFECBADG DISK

 

Výsledky kategorie Ženy (2660 m 100 m 21 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas Varianta Čas
1. Kabáthová Eva ZBM 8966 24:23 CBADGFE 9:33
2. Chromá Kateřina ZBM 9451 25:12 CBAFEGD 10:53
3. Křístková Veronina ZBM 8379 30:34 ADGFECB 12:38
4. Moučková Andrea RBK 9257 30:50 ??? ???
5. Stratilová Marie ZBM 8751 30:58 ADGFECB 13:19
6. Gebauerová Jana ZBM 7951 31:05 CBEGFDBA 14:49
7. Procházková Lucie ADA 8880 31:40 ADBEGFEC 14:55
8. Marečková Michaela RBK 9256 34:12 CBADGFE 14:21
9. Koporová Petra ZBM 9353 34:35 EGDBAFEC 17:22
10. Hendrychová Zuzka ZBM 8954 34:46 ADBECFEG 16:58
11. Jašková Monika TBM 6363 36:43 CBADGFE 14:24
12. Kočová Lenka XXX 0000 40:40 ECBAFDG 18:16
13. Obrátilová Naďa ABM 6654 44:00 AFEGDBEC 17:44
14. Raudenská Lenka XXX 0000 44:33 CBAFEGD 18:44
15. Čížková Markéta ADA 9562 44:35 BADGFEC 20:23
16. Csakvaryová Lenka SBK 8383 51:28 CBAFEGD 21:34
17. Koporová Lenka ZBM 9753 59:05 BADGFEC 29:41
18. Tomanová Elena YBM 6666 65:42 ADGFECB 25:12
. Mokrá Regina ABM 6854 DISK BADGEFECFD DISK
. Nedbálková Hana ZBM 9755 DISK ABCFEGD DISK
. Podešvová Vlasta ADA 9251 DISK CDBAFEG DISK
. Jiráčková Jana ZBM 8661 DISK CBADGEGFE DISK

 

Výsledky kategorie Děti (1390 m 55 m 9 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Soška Marek ZBM 9807 21:49
2. Horký Jakub UBM 0501 22:57
3. Horký Petr UBM 0102 24:44
4. Maliváková Eva ZBM 9952 25:53
5. Soška Petr YBM 0201 43:54
6. Čížková Eliška ADA 0051 49:19
7. Spielmann Šimon ZBM 9812 68:44

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6