WebZdarma.cz

2018
III. ročník

Novinky

13.2.2018 21:34
Zveřejněny výsledky

10.2.2018 22:00
Zveřejněny startovky

7.2.2018 20:13
Termín přihlášek prodloužen do zítřejší půlnoci.

28.1.2018 14:34
Zveřejněn Rozpis

28.1.2018 14:34
Spuštěny stránky závodu O-Festival 2018
Přihlášení závodníci

 

Termín pro přihlášení na závod:
8.2.2018

 

Seznam dosud přihlášených závodníků

Jméno Registrace Čip Kategorie
1 Zelinka Jiří MBM 8740 232019 H
2 Kříž Pavel PZR 4800 2023807 H
3 Kříž Martin PZR 7801 8710 K
4 Skoba Ondřej XXX 0000 416055 H
5 Bednařík Vilém VLI 0509 9201561 K
6 Bednaříková Emma VLI 0359 9201326 D
7 Marek Vojtěch ZBM 0410 2061799 K
8 Radka Šichová XXX 0000 2054644 D
9 Šicha Matěj ZBM 1002 434829 HDD
10 Šichová Zuzana XXX 0000 0 HDD
11 Brosch Ondřej RBK 0606 2061789 K
12 Broschová Alžběta RBK 1151 2061781 HDD
13 Brosch Petr RBK 7111 2061849 H
14 Broschová Lucie RBK 7451 2061836 D
15 Filip Adámek ABM 0101 9102569 H
16 Odehnal Luděk ADA 7400 2053551 H
17 Odehnal Tomáš ADA 0500 2053552 K
18 Jordanov Alexandr ZBM 9503 7209357 H
19 Sedláčková Františka Anna XXX 0000 2109701 HDD
20 Sedláček Tobiáš XXX 0000 2109702 HDD
21 Šimon Stehlík XXX 0000 8087 HDD
22 Alžbeta Stehlíková XXX 0000 416784 D
23 Ondřej Stehlík XXX 0000 8087 H
24 Šmíd Jiří XXX 0000 2109705 HDD
25 Šmídová Linda XXX 0000 2109706 HDD
26 Matušková Jana RBK 9999 2111809 D
27 Jan Komenda ZBM 9902 9201065 H
28 Kalina Tomáš TBM 8505 53723 H
29 Tomanová Jana LBM 4955 52055 K
30 Mokrý Ondřej ABM 9410 886814 H
31 Špringlová Kamila TBM 0050 7210403 D
32 Mudrák Daniel TBM 0629 232377 K
33 Mudrák Pavel TBM 6900 52680 H
34 Mudráková Natálie XXX 0000 0 HDD
35 Tomáš Bouška ABM 9205 337647 H
36 Mazal Zdeněk VBM 8103 7207858 H
37 Pekárková Monika RBK 9252 7260027 D
38 Matula Petr ADA 8202 2042531 H
39 Dušková Tereza TBM 0554 232389 K
40 Dušek Vladimír TBM 7400 2083369 H
41 Salajková Věra LBM 5558 2113045 K
42 Koča Jaroslav ZBM 8206 301217 H
43 Kočová Lenka ZBM 8160 815422 D
44 Koča Vojtěch ZBM 0602 2051511 K
45 Kočová Klára ZBM 0850 2061840 HDD
46 Koča František ZBM 1100 2111735 HDD
47 Mulíčková Markéta ABM 0362 2067328 D
48 Mulíčková Eva ABM 7469 52041 D
49 Kurečka Robert ABM 7210 2060216 H
50 Kurečková Klára ABM 0657 337648 K
51 Markéta Uhnavá ZBM 8485 8010108 D
52 Jiří Šafek ZBM 7606 8000013 H
53 Korpas Jaroslav LBM 6113 1409878 H
54 Korpasová Ivana LBM 7362 1409879 D
55 Korpasová Tereza TBM 9898 9101703 D
56 Korpasová Lucie TBM 0151 9101707 D
57 Pauschek Karel XXX 0000 995814 H
58 Hiklová Natalia ZBM 8350 9111118 D
59 Hikl Tomáš ZBM 8100 9920011 H
60 Hiklová Eva ZBM 0755 1633330 HDD
61 Křížová Zdenka PZR 5051 301209 K
62 Marek Filip ZBM 0706 2092361 K
63 Jégrová Kateřina XXX 0000 0 D
64 Obrátil Štěpán ABM 9409 886825 H
65 Obrátilová Naďa ABM 6654 219257 D
66 Obrátil Miroslav ABM 6502 361974 K
67 Fátor Jan DOB 7907 981808 H
68 Ptáček Ladislav BBM 5300 2113090 K
69 Radová Martina ABM 7451 8010 D
70 Rada Štěpán ABM 0404 420418 H
71 Rada Pavel ABM 7401 8004 H
72 Strýčková Barbora ADA 0852 2073676 HDD
73 Strýček Jan ADA 0503 2073679 K
74 Strýček Jiří ADA 6701 2087717 H
75 Strýčková Monika ADA 7454 2073658 D
76 Kozubík Jiří XXX 0000 2094537 H
77 Čablová Kristina XXX 0000 0 D
78 Stix Patrik XXX 0000 2109703 HDD
79 Dressler Jan SBK 7911 2045244 H
80 Jan Otrusina ABM 9210 7209784 H
81 Grycova Petra TBM 7467 230679 D
82 Gryc Ondra TBM 0406 888648 H
83 Gryc Vojta TBM 0106 8645931 H
84 Hiršová Marcela VBM 7079 7201756 D
85 Hirš Libor VBM 6000 7201772 H
86 Ludmila Odehnalová xxx 0000 0 K
87 Kligl Radim TBM 0103 2042517 H
88 Kopeček Petr BFM 9602 0 H
89 Václavková Jolana XXX 0000 2049579 K
90 Štěpánka Štrajtová UOL 9151 52465 D
91 Tereza Kratochvílová XXX 0000 0 K
92 Lukáš Koutný XXX 0000 0 H
93 Ondřej Genco XXX 0000 0 H
94 Nečas David TBM 7611 682073 H
95 Grycová Veronika TBM 9859 9988889 D
96 Grycová Kateřina TBM 0058 9101109 D
97 Přikryl Petr ZBM 6708 52008 H
98 Polachová Tereza XXX 0000 0 K
99 Štěpánková Kateřina TBM 7654 2049566 D
100 Štěpánek Jan TBM 0607 2090860 K
101 Štěpánek Ondřej TBM 0809 2094544 HDD
102 Šňupárek Martin XBM 7107 7205008 H
103 Trš Lubomír PBM 7302 682097 H
104 Kinc Martin ZBM 9905 9101671 H
105 Dobrovolná Anna TBM 0758 2081351 K
106 Kavan Tomáš TBM 8603 8644875 H
107 Král Jan TBM 6901 8645929 H
108 Králová Jolana TBM 0360 8635873 K
109 Králová Denisa TBM 0559 140 K
110 Barnatová Klára ZBM 0352 2094532 D
111 Barnatová Magda ZBM 0653 2111757 D
112 Barnatová Hana XXX 0000 0 D
113 Kaminský Jan XXX 0000 0 H
114 Marková Eva ZBM 0954 2115674 HDD
115 Marek Aleš XXX 0000 0 H
116 Marková Lucie XXX 0000 0 HDD
117 Odehnalová Klára ZBM 9956 1400403 D
118 Wolf Filip TUR 9701 1007533 H
119 Chmelíková Zuzana VBM 9353 361990 D
120 Svoboda Petr ABM 7124 49694 H
121 Gregor Michal ZBM 9906 2087644 H
122 Bauer Emil VBM 4410 2087637 K
123 Šrom Jakub GBM 9514 2042538 H
124 Mokrý Jan ABM 6611 232736 H
125 Mesiarkinová Kamila ASU 8282 7200319 D
126 Šrubař Michal ASU 8606 2051488 H
127 Rajnoha David TBM 0003 7204496 H
128 Fuchs Jan TBM 7101 2067208 H
129 Fuchsová Marcela TBM 7260 2067207 D
130 Fuchs Marek TBM 0603 2067206 K
131 Fuchsová Ema TBM 0653 2067204 K

 

Přihlášky jsou již uzavřeny

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6