2017
VI. ročník

Novinky

17.12.2017 23:57
Zveřejněny výsledky a mapy s tratěmi

9.12.2017 16:30
Již se můžete přihlašovat

9.12.2017 16:30
Zveřejněn rozpis závodu

9.12.2017 16:30
Spuštěny stránky Vánočního Magnus Cupu
Výsledky II. ročníku

 

Výsledky kategorie H (3910 m 20 kontrol): Mezičasy jsou ke stažení zde.

 

Jméno Registrace Čas
1. Vedra David TBM 7402 26:22
2. Ptáček Pavel BBM 9600 26:23
3. Zelinka Jiří MBM 8740 26:44
4. Matula Petr ADA 8202 26:49
5. Suchomel Vít MBM 8448 28:56
6. Fátor Jan DOB 7907 28:30
7. Pavelka Jan MBM 8500 30:30
8. Hamák Aleš GBM 8506 31:15
9. Koča Jaroslav ZBM 8206 31:24
10. Hanžl Tomáš XXX 0000 31:28
11. Finstrle Luděk XXX 0000 31:55
12. Jahoda Michal XXX 0000 32:02
13. Šesták Jakub RBK 9001 33:07
14. Hirš Libor VBM 9409 33:40
15. Král Jan XBM 6903 33:53
16. Gryc Vojtěch TBM 0106 33:56
17. Korpas Jaroslav LBM 6113 33:59
18. Burdilák Radek XXX 0000 34:03
19. Novotný Petr XXX 0000 34:10
20. Ptáček Patrik BBM 9800 34:25
21. Pátek Richard ZBM 7609 34:27
22. Kořán Pavel VBM 7401 35:24
23. Bžatek Vojtěch GBM 9902 35:35
24. Hažmuk Ivo GBM 7001 35:40
25. Toman Ondřej LBM 7517 35:34
26. Mokrý Pavel ABM 6801 36:18
27. Janík Martin XXX 0000 36:29
28. Robotka Libor PBM 5303 37:00
29. Stejskal Roman UBM 8301 39:29
30. Chmelík Aleš VBM 4732 39:37
31. Vlček Ondřej XXX 0000 40:44
32. Matyáš Petr LBM 6110 47:34
33. Kříž Pavel PZR 4800 47:37
. Hirš Otakar VBM 9801 DISK
. Stejskal Ondřej LBM DISK

 

Výsledky kategorie D (2930 m 15 kontrol): Mezičasy jsou ke stažení zde.

 

Jméno Registrace Čas
1. Matulova Lucie ADA 8880 23:37
2. Tužilová Magdaléna RBK 9452 23:47
3. Hiršová Gabriela VBM 9651 25:29
4. Bžatková Kateřina GBM 9752 26:54
5. Odehnalová Tereza ABM 9757 27:20
6. Grycová Petra TBM 7457 27:47
7. Hendrychová Zuzana ZBM 8954 27:56
8. Křístková Veronika ZBM 8379 28:01
9. Hiršová Marcela VBM 7079 28:10
10. Staňková Lucie DOB 8756 29:46
11. Černíková Barbora DOB 7878 30:39
12. Matulová Iva ADA 8451 30:42
13. Najmanová Hana VBM 8555 30:55
14. Kočová Lenka ZBM 8160 31:45
15. Chmelíková Zuzana VBM 9353 31:47
16. Csakvaryová Lenka SBK 8383 32:00
17. Korpasová Tereza LBM 9898 33:07
18. Korpasová Ivana LBM 7362 33:16
19. Ondrouchová Ludmila ADA 7051 34:00
20. Procházková Helena TBM 5351 37:41
21. Tomanová Veronika LBM 7751 42:00
22. Korpasová Lucie LBM 0151 44:58
23. Matyášová Lenka LBM 6460 48:28
. Štrosová Jana XXX 0000 DISK

 

Výsledky kategorie HDD (800 m 7 kontrol): Mezičasy jsou ke stažení zde.

 

Jméno Registrace Čas
1. Vedrová Ela TBM 0357 8:51
2. Doušek Tomáš TBM 9:29
3. Horká Kateřina UBM 10:47
4. Finstrlová Julie ZBM 0552 11:21
5. Stiborová Věra XXX 0000 11:27
6. Finstrlová Lucie ZBM 0651 11:42
7. Finstrlová Krystýna XXX 0000 12:14
8. Finstrla Filip XXX 0000 12:19
9. Kočová Klára XXX 0000 12:59
10. Salajka Michal XXX 0000 13:39
11. Hažmuková Jarmila GBM 0651 13:46
12. Vedra Tobiáš TBM 0621 13:53
13. Koča Vojtěch ZBM 0602 14:18
14. Cicvárek Radim ZBM 0601 15:00
15. Toman Matěj LBM 0909 15:10
16. Tomanová Eliška LBM 0651 15:15
17. Ondrouch Martin GBM 0508 15:41
18. Musilová Lucie XXX 0000 15:49
19. Urválek Jan TBM 0707 17:57
20. Krmíčková Anna XXX 0000 19:22
21. Krmíček Matěj XXX 0000 19:29
. Fuchs Marek XXX 0000 DISK
. Fuchsová Ema TBM 0653 DISK
. Hažmuk Jáchym GBM 0401 DISK

 

Výsledky kategorie P (1460 m 8 kontrol): Mezičasy jsou ke stažení zde.

 

Jméno Registrace Čas
1. Němec Dominik CHR 0000 15:06
2. Gryc Ondřej TBM 0406 15:30
3. Procházka Jan TBM 4907 15:43
4. Burda Josef CHR 0000 16:40
5. Burda Jiří CHR 0000 16:54
6. Urbánek Radek CHR 0000 17:01
7. Černík David DOB 0303 18:59
8. Fuchsová Marcela XXX 0000 19:46
9. Fuchs Jan XXX 0000 19:59
10. Cicvárková Lucie ZBM 7651 21:17
11. Gregorová Eva XXX 0000 21:27
12. Musil Štěpán XXX 0000 39:41
. Kolega Jiří CHR 0000 DISK

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6