2017
VI. ročník

Novinky

17.12.2017 23:57
Zveřejněny výsledky a mapy s tratěmi

9.12.2017 16:30
Již se můžete přihlašovat

9.12.2017 16:30
Zveřejněn rozpis závodu

9.12.2017 16:30
Spuštěny stránky Vánočního Magnus Cupu
Výsledky I. ročníku

 

Výsledky kategorie H (4280 m 20 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Fučík Karel VBM 7246 24:26
2. Vedra David TBM 7402 24:29
3. Khýn Vítězslav DOB 8304 25:37
4. Hübner Jan CTB 7902 25:44
5. Mazal Zdeněk VBM 8103 25:50
6. Mokrý Ondřej ABM 9410 26:20
7. Zelinka Jiří MBM 8740 26:23
8. Mokrý Stanislav ABM 9202 26:47
9. Přikryl Petr ABM 6708 26:51
10. Ptáček Pavel BBM 9600 27:04
11. Henek Michal RBK 8605 28:49
12. Král Michal XXX 0000 29:10
13. Hirš Otakar VBM 9801 29:21
14. Obrátil Štěpán ABM 9409 29:39
15. Sedláček Ondřej HLV 9732 29:42
16. Pavelka Jan MBM 8500 30:06
17. Ptáček Patrik BBM 9800 30:08
18. Hanzl Tomas XXX 0000 30:20
19. Ptáček Pavel BBM 6508 31:22
20. Hamak Ales GBM 8506 31:48
21. Rosenmayer Jirka XXX 0000 31:53
22. Srubar Michal MBM 8606 32:12
23. Adámek Libor ABM 6707 32:57
24. Mareček Jiří ADA 5901 34:10
25. Gryc Tomas TBM 6903 34:24
26. Jordanov Alexandr ZBM 9503 34:25
27. Hlavacek Ondrej TBM9901 34:26
28. Pátek Richard ZBM 7609 34:29
29. Simecek Pavel XXX 0000 35:26
30. Čech Viktor VBM 8001 35:30
31. Dosedel Petr XXX 0000 35:34
32. Hirš Libor VBM 6000 35:59
33. Mokrý Pavel ABM 6801 36:42
34. König Lukáš ZBM 8001 37:33
35. Podhrazsky Zbysek XXX 0000 37:38
36. Robotka Libor PBM 5303 37:42
37. Humlíček René UBM 7101 38:20
38. Votradovec Mila XXX 0000 38:39
39. Toman Ondřej LBM 7517 39:02
40. Prochazka Vojtech XXX 0000 39:39
41. Cicvarek Ivo XXX 0000 39:42
42. Drozd Michal BBM 9701 39:46
43. Kún Josef BBM 9802 40:07
44. Nemcik Vasek XXX 0000 43:52
45. Adámek Filip ABM 0101 46:25
46. Ptáček Ladislav BBM 5300 58:26
. Matula Petr ADA 8202 DISK
. Gryc Jan TBM 6709 DISK
. Sedláček Jaroslav HLV 6404 DISK
. Rosenmayer Tomas XXX 0000 DISK

 

Výsledky kategorie D (3210 m 15 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Matulova Lucie ADA 8880 20:28
2. Hiršová Gabriela VBM 9651 21:42
3. Tužilová Magdaléna RBK 9452 22:44
4. Odehnalová tereza ABM 9757 23:04
5. Čechová Jitka VBM 8353 25:10
6. Hiršová Marcela VBM 7079 25:12
7. Odehnalová Klára ABM 9956 25:20
8. Grycova Petra TBM 7967 25:33
9. Pekárková Monika RBK 9252 25:44
10. Grycová Veronika TBM 9859 25:56
11. Jindřišková Martina ASU 8597 26:32
12. Ondrouchová Ludmila XXX 0000 26:39
13. Moučková Andrea RBK 9257 26:41
14. Staňková Lucie DOB 8756 26:54
15. Jiráčková Jana ZBM 8661 28:42
16. Csakvaryová Lenka SBK 8383 28:43
17. Hegerová Petra RBK 9355 29:03
18. Grycová Kateřina TBM 0058 29:43
19. Mesiarkinova Kamila MBM 8250 30:05
20. Sedláčková Jana HLV 7060 30:42
21. Janská Iva LBM 5795 31:47
22. Hlavacova Sarka TBM 7258 31:56
23. Komarkova Silvie TBM 9762 32:36
24. Richterová Nataša ADA 7451 32:47
25. Kozumplikova Alice XXX 0000 34:13
26. Holoubkova Kamila XXX 0000 39:56
27. Poppova Lucie XXX 0000 40:21

 

Výsledky kategorie HDD (930 m 5 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Vedrová Ela TBM 0357 12:21
2. Richter Rudolf ADA XXXX 12:39
3. Gryc Ondřej TBM 0406 13:49
4. Staskova Sara XXX 0000 16:25
5. Toman Matěj LBM 0909 20:43
6. Tomanova Eliška LBM 0651 20:55
7. Dosedel Lubos XXX 0000 21:14
8. Vedra Tobiáš TBM 0621 21:19
9. Cicvarek Radim XXX 0000 21:50
10. Cicvarek Martin XXX 0000 22:01
11. Ruda Miroslav UBM 0203 31:05
12. Alešová Anna ASU 1077 42:20
13. Aleš Mikuláš ASU 1017 42:32

 

Výsledky kategorie P (1620 m 7 kontrol):

 

Jméno Registrace Čas
1. Gryc Vojtěch TBM 0106 12:36
2. Jordanov Nikolaj VBM 6501 14:06
3. Procházka Jan TBM 4907 16:34
4. Procházková Helena TBM 5351 16:39
5. Ruda Miroslav UBM 7106 17:41
6. Kubik Tomas ml. XXX 0000 19:20
7. Kubik Tomas st. XXX 0000 21:11
8. Pavelkova Ludmila XXX 0000 22:29
9. Poborska Michaela XXX 0000 37:28

Výsledky s mezičasy jsou ke stažení zde.

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6