2017
VI. ročník

Novinky

17.12.2017 23:57
Zveřejněny výsledky a mapy s tratěmi

9.12.2017 16:30
Již se můžete přihlašovat

9.12.2017 16:30
Zveřejněn rozpis závodu

9.12.2017 16:30
Spuštěny stránky Vánočního Magnus Cupu
Přihlášení závodníci

 

Termín pro přihlášení na závod:
14.12.2017

 

Seznam dosud přihlášených závodníků

Jméno Registrace Čip Kategorie
1 Zelinka Jiří MBM 8740 232019 H
2 Hrazdil Jiří ZBM 8418 682621 H
3 Vršková Dagmar ZBM 7850 2094515 D
4 Broschová Lucie RBK 7451 2061836 D
5 Brosch Ondřej RBK 0606 2061789 K
6 Brosch Petr RBK 7111 2061849 H
7 Broschová Alžběta RBK 1151 2061781 HDD
8 Horký Tomáš TBM 6747 49659 H
9 Bednařík Aleš VLI 7309 2049578 H
10 Bednařík Vilém VLI 0509 9201561 K
11 Bednaříková Emma VLI 0359 9201326 D
12 Odehnal Luděk ADA 7400 2053551 H
13 Odehnal Tomáš ADA 0500 2053552 K
14 Jirásek Michal SHK 8901 7777400 H
15 Stejskal Ondrej LBM 8801 52088 H
16 Jirásková Barbora SHK 9050 2053561 D
17 Chmelíková Zuzana VBM 9353 361990 D
18 Matyášová Lenka LBM 6460 52093 D
19 Janská Iva LBM 5795 219280 D
20 Věra Salajková LBM 5558 2113045 K
21 Pekárková Monika RBK 9252 7260027 D
22 Mazal Zdeněk VBM 8103 7207858 H
23 Kořan Pavel VBM 7401 889316 H
24 Dressler Jan SBK 7911 2045244 H
25 Ježek Jiří PHK 8403 9469 H
26 Hikl Tomáš ZBM 8100 9920011 H
27 Hiklová Natalia ZBM 8350 9111118 D
28 Hiklová Eva ZBM 0755 1633330 HDD
29 Hikl Martin XXX 0000 8003 HDD
30 Petr Viktorin XXX 0000 0 H
31 Kateřina Jégrová XXX 0000 0 D
32 Tesařová Jitka RBK 6451 416103 D
33 Beránek Miroslav ZBM 7705 2111737 H
34 Hrůza Vladimír XXX 0000 2117402 K
35 Marketa Grbavcicova XXX 0000 0 D
36 Marek Strecko ASU 9149 920691 H
37 Kalmusová Radka XXX 0000 0 D
38 Sedlák Leo XXX 0000 1418770 H
39 Mokrý Pavel ABM 6801 7006801 H
40 Martina Dvořáková XXX 0000 2111812 K
41 Marečková Iva GBM 6551 2032121 D
42 Mareček Jiří ADA 5901 2032120 H
43 Šťastný Jonatán XXX 0000 0 HDD
44 Šťastná Daniela Anna XXX 0000 0 HDD
45 Šťastný Kristián XXX 0000 0 K
46 Kinc Martin ZBM 9910 9101671 H
47 Kalina Tomáš TBM 8505 53723 H
48 Berka Otakar RBK 0002 2020715 H
49 Štěpánková Kateřina TBM 7654 2049566 D
50 Tomanová Jana LBM 4955 52055 K
51 Nečas David TBM 7611 682073 H
52 Hraboš Matej ASU 9547 7698697 H
53 Procházka Jan TBM 4907 320135 K
54 Hošeková Vanda ASU 9696 7200369 D
55 Procházková Helena TBM 5351 301247 K
56 Ptáček Pavel BBM 6508 980377 H
57 Ptáček Pavel BBM 9600 7207026 H
58 Robotka Libor PBM 5303 52027 H
59 Šrom Jakub XXX 0000 2042538 H
60 Matuška Pavel XXX 0000 2801035 K
61 Koča Jaroslav ZBM 8206 301217 H
62 Kočová Lenka ZBM 8160 815422 D
63 Koča Vojtěch ZBM 0602 2051511 K
64 Kočová Klára ZBM 0850 2061840 HDD
65 Koča František ZBM 1100 2111735 HDD
66 Hamák Aleš GBM 8506 1001908 H
67 Dušková Tereza TBM 0554 232389 K
68 Dušek Vladimír TBM 7400 2083369 H
69 Střítecká Markéta GBM 0259 247315 D
70 Patočka Petr BBM 6300 553436 H
71 Petrášová Kateřina BBM 0550 2112728 K
72 Fousek Matěj RBK 0402 1413719 K
73 Fousek Vojtěch RBK 0403 1414504 K
74 Fousek Martin RBK 7801 1413717 H
75 Jirásková Dora XXX 0000 330694 D
76 Matušková Jana RBK 9999 2111809 D
77 Šimon Stehlík XXX 0000 8087 HDD
78 Alžbeta Stehlíková XXX 0000 416784 D
79 Mulíčková Markéta ABM 0362 2067328 D
80 Mulíčková Eva ABM 7469 52041 D
81 Baše Tomáš ZBM 7402 0 H
82 Baše Matěj ZBM 0509 2092394 K
83 Bašeová Klára ZBM 0252 2092389 D
84 Bašeová Magdalena XXX 0000 0 D
85 Bašeová Jolana ZBM 1051 2103690 HDD
86 Toman Matěj LBM 0909 52038 K
87 Tomanová Eliška LBM 0651 52032 K
88 Toman Ondřej LBM 7517 52017 H
89 Trš Lubomír PBM 7302 682097 H
90 Tršová Daniela PBM 7375 53539 K
91 Drozd Michal BBM 9701 331262 H
92 Smětáková Ivana HLV 8153 52670 D
93 Dvořák Miloš BBM 7300 2088211 H
94 Dvořák Jakub BBM 0502 2085655 K
95 Dvořáková Lucie BBM 0750 2088166 K
96 Svoboda Petr ABM 7124 49694 H
97 Zelený Pavel ZBM 7302 0 H
98 Aleš Mikuláš ASU 1017 0 HDD
99 Alešová Anna ASU 1077 0 HDD
100 Gregor Michal ZBM 9906 2087644 H
101 Gawel Jiří BBM 5700 301272 K
102 Caha Pavel XXX 0000 0 H
103 Caha Michal TBM 0812 0 HDD
104 Tomanová Veronika LBM 7751 219277 D
105 Hirsova Marcela VBM 7079 7201756 D
106 Hirš Libor VBM 6000 7201772 H
107 Musil Radek XXX 0000 7300475 H
108 Bauer Emil VBM 4410 2087637 K
109 Korpas Jaroslav LBM 6113 1409878 H
110 Korpasová Tereza TBM 9898 9101703 D
111 Korpasová Ivana LBM 7362 1409879 D
112 Coufal Svatoš ZBM 6700 1396843 H
113 Coufalová Rea ZBM 0953 2092385 HDD
114 Coufalová Thea ZBM 1050 2092407 HDD
115 Trčka Filip xxx 0000 0 H
116 Chaloupková Klára ZBM 1260 52865 HDD
117 Chaloupka Matěj a Jakub XXX 0000 2102805 HDD
118 Šicha Matěj ZMB 1002 434829 HDD
119 Zuzana Šichová XXX 0000 2054644 HDD
120 Kurečka Robert ABM 7210 2060216 H
121 Kurečková Klára ABM 0657 337648 K
122 Chmelík Aleš VBM 4732 2085633 H
123 Zeman Nikola XXX 0000 0 HDD
124 Kuneš Vincent XXX 0000 0 HDD
125 Motúz Miroslav XXX 0000 0 HDD

 

Přihlášky jsou již uzavřeny

Optimalizováno pro Firefox 3.5 a Operu 9.6